Luhen sot pjesa më e madhe e ndeshjeve të Kategorisë së Parë, për llogari të javës së tetë. Në grupin A nesër është kryendeshja Besa-Kastrioti, ndërsa në grupin A dueli mes Bylisit dhe Tiranës vijon në distancë.

“Lottosport” ka kuotuar edhe këtë javë përballjet e së Parës dhe Bylisi e Tirana janë favoritët absolutë për të fituar ndeshjet, së bashku me Tomorin, Erzenin dhe Besëlidhjen.

Më poshtë janë koeficientet për ndeshjen e sotme, ndërsa për më tepër informacion dhe për të luajtur bastet tuaja mund të klikoni në www.lottosport.com.al.

Ja si mund të hapësh një llogari në Lottosport Online

Kategoria e Parë – Java 8

E shtunë, më 18 nëntor, ora 14:00
Grupi A
Besëlidhja – Korabi
(1– 1.30; X – 4.40; 2 – 9.00)

Erzeni – Vllaznia B
(1– 1.25; X – 4.85; 2 – 10.00)

Burreli – Egnatia
(1– 2.00; X – 3.20; 2 – 3.35)

Tërbuni – Dinamo
(1– 2.10; X – 3.20; 2 – 3.10)

Grupi B
Shkumbini – Pogradeci
(1– 1.70; X – 3.35; 2 – 4.50)

Turbina – Iliria
(1– 1.40; X – 3.80; 2 – 7.50)

Tomori – Shënkolli

(1– 1.25; X – 5.00; 2 – 9.00)

Tirana – Apolonia
(1– 1.20; X – 5.50; 2 – 10.50)

Bylisi – Naftëtari
(1– 1.10; X – 7.00; 2 – 17.00)

E diel, më 19 nëntor, ora 14:00
Besa – Kastrioti
(1– 2.30; X – 3.15; 2 – 2.80)

Share: