Teuta gati për tu nisur për Antalia. Ekipi i drejtuar nga tekniku Nica niset nesër, me datë 10 janar në fazën përgatitore turke.

Ja dhe lista e plotë e lojtarëve që do udhëtojnë me ekipin.

Portierë: E.Kastrari Sh.Mocka
Mbrojtës: S.Shkalla F.Beqaj A.Hrkac D.Shehi G.Lika E.Hakaj A.Sykaj B.Gjorgjievski A.Krasniqi
Mesfushorë: A.Cyrbja A.Hila D.Bilali L.Vila Xh.Lajthia T.Cmajcanin A.Dedic R.Karim. Sulmues: A.Latif C.Tidiane

 

Staf: Zv.President-Kreshnik Braho, Drejtor-Eduard Salliari, Tranjer-Stavri Nica, Zv.Tranjer-Ilir Biturku, Tranjer i Portierëve-Xhevair Kapllani, Fizioterapist-Mirban Gorenca Gledi Rexha.

Dy afrimet e fundit, Amir Bilali dhe Burhan Mustafov do ti bashkohen ekipit në Turqi.

Share: