Tirana kërkon fitoren e gjashtë radhazi dhe për këtë duhet të mundë skuadrën e Tomorit në Kuçovë. Bardheblutë i kanë cilësitë për ta bërë këtë, por sigurisht nuk do të jetë një ndeshje e lehtë edhe për shkak të cilësisë së terrenit.

Veç kësaj përballje, ka mjaft sfida interesante sot, njëra prej tyre ajo mes Besës dhe Egnatias. Këto, por edhe takimet e tjera, janë kuotuar nga “Lottosport”, që ka vendosur koeficientet e mëposhtme. për më shumë mund të klikoni dhe të luani online në www.lottosport.com.al.

Ja si mund të hapësh një llogari në Lottosport Online


Kategoria e Parë – Java 6

Grupi A
E shtunë, më 28 tetor
Besëlidhja – Vllaznia B Ora 14:30
(1 – 1.20, X – 5.65; 2 – 10.00)

Besa – Egnatia 14:30
(1 – 1.45, X – 3.75; 2 – 6.50)

Erzeni – Burreli 14:30
(1 – 1.25, X – 5.00; 2 – 9.00)

Tërbuni – Korabi 14:30
(1 – 1.60, X – 3.50; 2 – 5.00)

E diel, më 29 tetor
Dinamo – Kastrioti 14:00 (RTSH)
(1 – 3.30, X – 3.25; 2 – 2.00)


Kategoria e Parë – Java 6 

Grupi B
E shtunë, më 28 tetor
Tomori – Tirana 14:00 (RTSH)
(1 – 6.00, X – 3.60; 2 – 1.50)

Shkumbini – Shënkolli 14:30
(1 – 1.40, X – 3.80; 2 – 7.50)

Turbina – Apolonia 14:30
(1 – 2.10, X – 3.15; 2 – 3.15)


 

Share: