Tag: Zinedin Zidane

Zyrtare: Zidan rinovon me Realin

6:39 pm 12 Aug 2017

Pas rinovimit me Iskon, Real Madrid ka arritur rinovimin e kontratës edhe trajnerin Zinedin Zidan edhe për tre vite të tjera dhe paga do te dyfishohet, nga 4,35 milionë në gati 8 milionë euro në vit. Francezi është shprehur mjaft i lumtur për rinovimin gjatë konferencës para ndeshjes me Barcelonën për Superkupën e...

Zidan takim me Perez për të ardhmen e Ronaldos

4:17 pm 21 Jun 2017

Pas lajmit tronditës që Kristiano Ronaldo mund të largohet nga Bernabeu, Zinedine Zidane do të ndërpresë pushimet e tij për t'u takuar ...

Perez nuk mendohet shumë, gati rinovimi për Zidan

11:23 am 13 May 2017

Nga një yll në fushën e lojës, në një super trajner në pankinë. Ky është Zindedin Zidan, i cili pasi i mahniti të gjithë ...

Zidan mund të largohet, ja pasuesi

11:43 am 25 Apr 2017

Humbja e fundit që Reali pësoi në “El Klasiko” në shtëpi ka lëkundur disi pozitat e Zinedin Zidan, i cili sipas “AS” do të la...