Tag: Zguro

Fitore me pasoja për Luftëtarin

12:17 pm 20 Mar 2017

Luftëtari luan një ndeshje të vështirë në javën e 27-të të Kategorisë Superiore, teksa do të udhëtojë drejt Kukësit për t’u përballur me të pamposhturit e drejtuar nga Ernest Gjoka. Trajneri Milinkoviç nuk do të këtë të gatshëm për këtë ndeshje dy lojtarë titullarë, të cilat ...

Zyrtarizohet largimi i parë nga Korabi

3:00 pm 26 Dec 2016

Vangjel Zguro zyrtarisht nuk është më lojtar i Korabit, pasi ka tërhequr dokumentacionin në klub. Tashmë ai është lojtar i lirë dhe pritet të vijojë...

Korabit i rikthehen tre lojtarë

1:08 pm 27 Nov 2016

Barazimi i djeshëm ndaj Luftëtarit sjell optimizëm tek Korabi. Për ndeshjen e rradhës ndaj Vllaznisë trajneri Gerd Haxhiu rekuperon një lo...

Korabi pezullon dy lojtarë

9:16 am 26 Nov 2016

Korabi ka pezulluar dy lojtarë para ndeshjes me Luftëtarin për thyerje të rregullores së brendshme të klubit. Për këtë ata nuk kanë ...