Tag: Yll Hoxha

Nuk ka dilema për të ardhmen e Yll Hoxhës

1:06 pm 11 Jan 2018

Pas takimit me Presidentin Naser Rama dhe Nënkryetarin e parë Agim Kastrati, futbollisti Yll Hoxha ka vendosur të vazhdoj me KF Ferronikelin edhe për një vit. Ai u shpreh i kënaqur me ecurinë dhe kushtet që klubi ofron. Vlen të përmendet se Ylli është pjesë përbërëse e mesfushës së KF ...

“Kukësi im më i fortë, Vllaznia do vlerësim”

10:05 am 08 Apr 2017

Yll Hoxha, mesfushori shqiptar nga Kosova, ka provuar të luajë në Superiore me Kukësin, Flamurtarin dhe Vllazninë, ndërsa tani është pjesë e Feronikel...

Bëri thirrje raciste, kërkon falje Yll Hoxha

5:37 pm 15 Mar 2017

Duket se Yll Hoxha e ka kuptuar gabimin e bërë pas thirrjeve raciste që bëri pak ditë më parë në një emision sportiv. ...

Yll Hoxha: Ja pse ia kalojmë Superiores

11:18 am 26 Dec 2016

Mesfushori Yll Hoxha, i cili është tashmë pjesë e Feronikelit në Kosovë, ka folur për arsyet se pse u rikthye aty, ndërkohë që thekso...

“Cungu e kishte me qëllim, përplasje nuk pati”

12:45 pm 25 Dec 2016

Yll Hoxha, ish-mesfushori i Vllaznisë së fundmi, zgjodhi të vijoje karrierën te Feronikeli në Kosovë, ndërkohë që i ftuar në emisionin Arena të “Tribun...

Yll Hoxha, pranë firmës me Feronikelin

12:27 pm 19 Dec 2016

Feronikeli kërkon të përforcohet edhe më shumë në merkato, teksa deri më tani ka afruar vetëm sulmuesin Labinot Osmani nga Prishtina. Shënjest...

Zyrtarizohet largimi i parë nga Vllaznia

11:37 am 16 Dec 2016

Yll Hoxha nuk do të jetë më pjesë e Vllaznisë pasi ka ndërprerë më marrëveshje kontratën me kuqeblutë. Mesfushori nga Prishtina kishte nëns...

“Firo” e parë nga Vllaznia

10:10 pm 15 Dec 2016

Yll Hoxha ishte një nga lojtarët që u afrua me buje te Vllaznia në merkaton e verës, por tashmë largimi i tij duket ...

Cungu: Ja e vërteta e përplasjes me Hoxhën

5:50 pm 03 Dec 2016

Pas çështjes shumë të përfolur ditën e sotme në lidhje me përplasjen mes Armando Cungut dhe Yll Hoxhës, vjen dhe reagimi z...

Mosaktivizimi, sherr te Vllaznia

8:38 am 03 Dec 2016

Pas seancës së djeshme stërvitore, sipas “Panorama Sport”, ka pasur një përplasje midis trajnerit Cungu dhe mesfushorit Yll Hoxha. Lojtari nga Prishtina...

Premtime dhe falenderime nga Yll Hoxha

11:53 am 01 Aug 2016

Yll Hoxha ish-mesfushori i Flamurtarit dhe Kukësit, u zyrtarizua sot si lojtari më i ri i Vllaznisë, e këtë ai e konsideron krenari, ndërkohë që ai falenderon edhe klubin e ...