Tag: Vllaznia

Borshi, mesazh nga Durrësi për Vllazninë

4:07 pm 25 May 2017

Ergi Borshi, mbrojtësi shkodran i Teutës, nuk mund të mos i bashkëngjitet grupit të futbollistëve që bëjnë thirrje për të mbështetur kuqeblutë ditën e shtunën ndaj Tiranës. Me anë të llogarisë së tij në “Facebook”, Borshi u bën thirrje tifozëve të jenë të gjithë së bashku në stadiu...

200 mijë euro për “kokën” e Laçit dhe Flamurtarit

8:26 am 25 May 2017

Vllaznia dhe Tirana do të përballen mes tyre të shtunën, një ndeshje e cila tashmë dihet që sipas llogarive do të zbresë nga Super...

Vllaznia, asnjë kërkesë për arbitra të huaj në FSHF

11:02 pm 24 May 2017

Pas pranimit të kërkesësmsë Vllaznisë nga ana e FSHF-së për të hapur dyert e stadiumit në ndeshjen kundër Tiranës, klubi shkod...

Vllaznia sqaron çështjen “Vrapi”

9:29 pm 24 May 2017

Vllaznia ka dalë me një deklaratë për shtyp, me anë të së cilës hedh poshtë lajmet se Endri vrapi nuk dëshiron të luajë n...

Vrapi s’e ka braktisur Vllazninë, ja pse s’luan

8:54 pm 24 May 2017

Endri Vrapi nuk do të jetë në ndeshjen me Tiranën, por ndryshe nga se është raportuar në media se mbrojtësi nuk dëshiron të...

Rrëfehet Bakaj: Ja pse nuk do luaj

7:49 pm 23 May 2017

Elis Bakaj ka thyer heshtjen dhe ka sqaruar vendimin e tij për t ëmos luajtur në ndeshjen kundër Tiranës. Sulmuesi thekson se si...

Hebaj: Ta shpëtojmë Vllazninë!

6:22 pm 23 May 2017

Rubin Hebaj, sulmuesi i Vllaznisë, ka dhënë një deklaratës për “Telesport”, ku e cilëson ndeshjen me Tiranën si një finale, të ci...

Shtubina: Vllaznia këtu me hile, Bakaj nën presion

3:56 pm 23 May 2017

Ndriçim Shtubina nuk do të jetë i gatshëm për trajnerin Cungu në ndeshjen me Tiranën, pasi është i pezulluar me kartonë. ...

Bakaj-Vllaznia, vendoset gjithçka

3:24 pm 23 May 2017

Elis Bakaj nuk do të luajë në ndeshjen me Tiranën të shtunën, pasi ia ka kërkuar diçka të tillë drejtuesve të klubit,...

Licencimet, ia del dhe Tirana

3:16 pm 23 May 2017

Kukësi, Skënderbeu dhe Partizani kanë marrë “OK”-in nga UEFA për pjesëmarrjen e tyre në Kupat e Europës, duke i plotësuar ...

Çfarë halli, kush e gjykon klasiken e mbijetesës?

9:18 am 23 May 2017

Pas asaj që ndodhi në ndeshjen Kukësi-Skënderbeu, ku arbitri u bë faktor në ndeshje, tashmë luhet një tjetër finale mes Vllaznisë dhe Tiranë...