Tag: Vesel Limaj

Avokati i Kukësit nuk ia del, Bylisi fiton gjyqin

12:41 pm 13 Feb 2018

Klubi i Bylisit ka fituar gjyqin me mesfushorin Vesel Limaj, i cili kishte bërë një padi në Dhomën Kombëtare të Zgjidhjeve të Konflikteve. Ky organ i Federatës Shqiptare të Futbollit ka hedhur poshtë kërkesën e mesfushorit nga Kosova. I rritur në Gjermani, ku ka qenë pjesë e ekipit të dytë të Hambu...

Padi për Kukësin, FIFA mund ta dënojë rëndë

8:57 pm 30 Jan 2018

Luftë e hapur mes Bylisit, klubit të Kukësit dhe mesfushorit Veseli Limaj. Futbollisti shqiptar nga Kosova akuzonte ditë më parë se menaxheri i tij e ...

Bylis reagon për çështjen “Limaj”: Ballshi nuk është Hamburgu

7:15 pm 24 Jan 2018

Vesel Limaj ka paditur klubin e Bylisit në FSHF, pasi pretendon se nuk ka firmosur një kontratë 2-vjeçare. Në fakt ai e ka me me...