Tag: UEFA Champions League

Qindra miliona të “djegura”, Gjici: Pejiç, ç’të të bëj?!

9:47 am 20 Jul 2017

Safet Gjici, presidenti i Kukësit, pas ndeshjes me Sherifin e Tiraspolit është parë mjaft i zhgënjyer, por fati është ai që i penalizoi verilindorët. “Penallti na hoqi kualifikimin nga duart, çfarë t’i bëj Pejiçit? S’kam çfarë të them. Pastaj edhe fati nuk ishte me ne, vetëm shtylla, shtylla, shtylla...

Bordin nuk ka frikë, mesazh të qartë Kukësit

10:08 pm 18 Jul 2017

Roberto Bordin, trajneri i Sherifit të Tiraspolit, tregohet i qartë në konferencën për shtyp para ndeshjes me Kukësin, duke u shprehur se eki...

UEFA zbardh arbitrat për klubet shqiptare

12:50 pm 17 Jul 2017

Kukësi Skënderbeu dhe Shkëndija e Tetovës luajnë ndeshjet e kthimit në kompeticionet Europiane, teksa kanë përballje të rëndësishme dhe ...

Gjoka: Gabimi tek penalltia na kushtoi, e përmbysim në Elbasan

11:11 pm 12 Jul 2017

Trajneri i Kukësit, Ernest Gjoka, ka folur për mediat pas ndeshjes së humbur 1-0 ndaj Sherifit në Moldavi, duke u shfaqur i qetë...

Gjoka: Kishte dhe më keq, por nuk jemi me fat

1:38 pm 19 Jun 2017

Trajneri i Kukësit, Ernest Gjoka, pas mësimit të emrit të kundërshtarit në Champions League, është shprehur në “Sport Ekspres” se do përballen me ...

Kukësi sfidon kampionët e Moldavisë

12:33 pm 19 Jun 2017

Kukësi luan për herë të parë në kualifikueset e Champions League dhe që nga fillimi pritej që të përballej me kundërshtarë mja...

E pritshme, më keq s’mund të shkonte për Kukësin

9:49 am 19 Jun 2017

Është hedhur shorti që i ndan skuadrat në tre grupe dhe Kukësi ka mësuar kundërshtarët e mundshëm dhe ato janë mjaf...