Tag: Tirana

250 mijë € për Albi Dokën

10:21 am 20 Jul 2017

ALbi Doka është një nga lojtarët më të kërkuar në merkato dhe në kroaci po ngulmojnë për të, teksa mësohet se ka ardhur një ofertë e re. “Panorama Sport” shkruan se është Osijeku i Grezdës dhe Ejupit ai që ka bërë një ofertë zyrtare në klub për shërbimet e mbrojtësit rë dja...

Në Francë “çmenden” për Mervejl

9:20 am 19 Jul 2017

Mervejl Ndokit është në qendër të merkatos, teksa numri i skuadrave që e duan shtohen dita ditës. Sërish në Francë, aty ku skuadra...

Dy kushtet e Halilit, Ze Maria pranon sfidën

9:00 am 18 Jul 2017

Tirana e re nuk ka nisur ende të marrë jetë, por para pak kohësh ka pasur një takim mes presidentit Refik Halili dhe trajn...

Levski i Sofjes “peshkon” te Tirana

9:49 am 16 Jul 2017

Tirana ka oferta për disa skuadra, teksa që më parë është shkruar për një ofertë nga Bullgaria për qendërmbrojtësin David Domgjo...

“Tirana s’ma dha mundësinë, vetëm Daja më mbështeti”

11:09 am 13 Jul 2017

Martin Kavdanski, ish-mbrojtësi i Tiranës, ditën e djeshme është prezantuar te Klermoon Foot, në Ligue 2 në Francë. Një hap i madh për të që...

Daja në Superiore, dy klube pas tij

8:54 am 11 Jul 2017

Asion Daja është nën kontratë me Tiranën, por ajo mund të ndërpritet, sigurisht nëse palët do të gjejnë gjuhën e përbashk...

Oferta për 4 lojtarë, Tirana zbulon strategjinë

9:34 am 10 Jul 2017

Gerti Dajçi, drejtori administrativ i Tiranës, ishte i ftuar një ditë më parë në emisionin “Rubrika Sportive” në RTSH, ku konfirmoi ofertat për katër fu...

Mos u habisni, derbi edhe sivjet!

6:57 pm 08 Jul 2017

Rënia e Tiranës nga Superiorja do të bëjë që kampionati të humbasë katër sfida mjaft të bukura, ato të derbit me Partizan...

Interesim nga Spanja për Mervejl?

9:03 am 08 Jul 2017

Mervejl Ndokit ka dy oferta zyrtare, teksa e duan LASK Linz dhe Goztepe, por Tirana është e vendosur që të marrë prej tij 500 mijë euro d...

Duro: Për Tiranën ishte përvojë…

4:43 pm 07 Jul 2017

Klodian Duro, ish-futbollisti i Kombëtares, që ka një karrierë të pasur si futbollist brenda dhe jashtë vendit, tashmë është në pritje të një oferte për t...

Festë për Mervejl dhe paralajmërim, ju flet Refik Halili

9:38 am 07 Jul 2017

Presidenti i Tiranës, Refik Halili, u shfaq i lumtur pas humbjes me Makabin e Tel Avivit. Sigurisht kjo jo për faktin se is...