Tag: Teuta

Teuta pret dy lojtarë, Laçi një nigerian

11:24 am 20 Jun 2017

Teuta ende nuk ka bërë asnjë afrim, ndërkohë që këtë javë pritet të ketë lëvizje, teksa sipas “Panorama Sport” do të nënshkruhet me dy futbollistë. Njëri luan si sulmues dhe tjetri si mesfushor, kështu shkruhet në artikullin e së përditshmes sportive, teksa nuk jepet informacion në lidhje me emrat e futboll...

Ikën nga Teuta, “lumë” ofertash për të

11:20 am 18 Jun 2017

Flamurtari është skuadra që e do më së shumti mesfushorin Emiljano Musta dhe mes palëve ka pasur bisedime. Ende nuk është mbyllur asgjë, por tashm...

Gati dy afrimet e para te Teuta

3:29 pm 15 Jun 2017

Pas shumë largimeve nga ekipi, Teuta është gati për të bërë goditjet e para në këtë merkato. Stafi drejtues dhe trajneri Gugash Mag...

Nga Vllaznia, te Teuta?

12:04 pm 10 Jun 2017

Eugent Zeka, drejtori sportiv i Vllaznisë, ka dy oferta nga ekipe të Superiores, ndërkohë që ka zbuluar njërën, atë të Teutës së Durrë...

Vjen edhe përshëndetja e Bruno Ditës

2:51 pm 01 Jun 2017

Bruno Dita prej ditës së djeshme zyrtarisht ka lënë skuadrën e Teutës pas tre sezonesh, pasi ka marrë lejekalimin në klub. ...

Hoxha-Teuta, ndarje pas nëntë vitesh

1:38 pm 01 Jun 2017

Rustem Hoxha largohet nga Teuta pas nëntë vitesh, teksa ditën e sotme qendërmbrojtësi ka tërhequr lejekalimin. Qendërmbrojtësi 25-vjeçar,...

Revolucion te Teuta, largohen Dita e Kotobelli

9:18 am 31 May 2017

Skuadra e Teutës do të pësojë shumë ndryshime në merkaton e verës, teksa tani kanë nisur largimet e disa lojtarëve kryesorë....

Lëvizje te Teuta, largohet dyshja e sulmit

10:27 am 30 May 2017

Artur Magani dhe Andi Ribaj nuk do të jenë pjesë e Teutës për sezonin e ardhshëm, duke qenë lojtarë të lirë për sezoni...

Teuta, rotacion ndaj Laçit

10:06 am 27 May 2017

Teuta e mbyll kampionatin në Laç, teksa trajneri Magani ka menduar t’i japë një mundsi të rinjve në përballjen me kurbinasit. Kështu, lojt...

Ndryshime te Teuta, “Fiati” aksioner?

1:19 pm 23 May 2017

Edmond Hasanbelliu është presidenti më i vjetër në klubet e Superiores, ndërkohë që klubi i Teutës, që ai drejton, pritet të kthehet në ...

Laçi e Teuta, shqetësojnë dëmtimet dhe pezullimet

11:45 am 22 May 2017

Laçi luan një finale me Teutën dhe i duhet të fitojë për të siguruar qëndrimin në Superiore sezonin e ardhshëm. Traj...