Tag: Sulejman Starova

Trashi-Starova, asnjëri nuk ia hedh

6:01 pm 19 Jan 2018

Partizani merr një vendim për çështjen e shumëpërfolur Starova-Trashi. Ditën e sotme ka patur një takim midis drejtorit të përgjithshëm dhe trajnerit të ekipit. Rama dhe Starova janë takuar dhe mesa mësohet, trajneri dhe futbollisti do ndëshkohen me gjobë. Kaq për Starovën, por jo për Trashin. Mesfus...

Shtohen problemet, edhe debatet i duheshin Partizanit!

6:09 pm 17 Jan 2018

Partizani sot zhvilloi miqësoren e radhës. Të kuqtë barazuan me rezultatin 2-2, përballë gjermanëve të  Berliner AK 07, të cilët militojnë në...

Bilanci i Starovës: Ja ku çaluam, por…

6:40 pm 12 Jan 2018

Partizani u mposht nga Kasimpasha, vetëm në fund. Mbas ndeshjes, tekniku Starova ka folur për kanalin zyrtar të klubit, duke analizuar...

Konfirmimi në stol, Starova ka një mesazh

11:01 pm 18 Dec 2017

Partizani e ka konfirmuar Sulejman Starovën në krye të ekipit, edhe pse ai dha dorëheqjen pas humbjes 5-0 në Gjirokastër me Luftët...

Starova i sinqertë: Çani? Një dështim

3:43 pm 15 Dec 2017

Partizani të dielën luan kundër Luftëtarit në transfertë dhe gjirokastritët po marrin vlerësimin maksimal në kampin e kuq. Sot në konfer...

Nga Çani te largimi i radhës, Starova hap “kartat”

4:49 pm 09 Dec 2017

Partizani është gati për ndeshjen me Teutën, ndërkohë që në dyshim për këtë takim është Jurgen Bardhi, i cili po kalon një ...

Starova: Asnjë ekip mbi ne! Merkato? Punojnë të tjerë…

12:00 pm 02 Dec 2017

Me ardhjen e Sulejman Starovës në krye të ekipit të Partizanit, diçka ka ndryshuar, por sigurisht ka shumë punë për t’u bërë. Te...

Moxhi: Starova i duhuri, do shesim dhe ndryshojmë Partizanin

9:39 pm 20 Nov 2017

Luçiano Moxhi ka thurur elozhe për Sulejman Starovën dhe i ka bërë një analizë situatës te të kuqtë, duke kërkuar që...

Starova: Partizani është i fort, s’më ka zënë gjumi prej…

5:31 pm 20 Nov 2017

Partizani më në fund rigjeti fitoren dhe këtë e bëri në Kukës ndaj kampionëve bë fuqi. Bardhi e Progni vendosën fatet e ...

Guerrils nuk harrojnë ta “ngacmojnë” Starovën

10:17 am 16 Nov 2017

Guerrils do të jenë të pranishëm dhe në Laç në mbështetje të ekipit, ndërkohë që para ndeshjes ata kanë bërë edhe një deklar...

Zyrtare, Sulejman Starova zëvendëson Julianon

1:33 pm 05 Nov 2017

Mark Juliano zyrtarisht nuk është më trajner i Partizanit dhe së bashku me të largohet edhe ndihmësi i tij Dosena. Klubi i Partizanit ka njo...