Tag: Sturridge

Klop kërkon të shesë sulmuesin Starrixh

8:01 pm 12 Jan 2018

Daniel Starrixh nuk bën pjesë në planet e teknikut gjerman, Jurgen Klop, dhe  me shumë gjasa do të largohet. Klubi i Liverpulit kërkon 30 milionë paundë për të lënë të lirë sulmuesin dhe shumë ekipe janë në garë për të marrë shërbimet e tij. Gjithsesi, largimi i lojtarin nga “Anfield” duket më i vësht...

Milani gjen zëvëndësuesin e Bakës

12:46 pm 19 Nov 2016

Karlos Baka mund të quhet i larguar nga Milani në merkaton e janarit. Sulmuesi kolumbian ka një përplasje me Montelën, teksa largimi duket...

Pasardhësi i Ibras?

9:40 am 24 Mar 2016

Me largimin e Zlatan Ibrahimoviçit gjithnjë e më pranë, PSG po kërkon pasuesin e tij dhe është e qartë që alternativat nuk i mungoj...

Sturridge, sa i pafat!

2:16 pm 08 May 2015

Një prej sulmuesve më të talentuar të Anglisë, Daniel Sturridge, ka marrë një lajm mjaft të keq, sepse nuk do të ketë mundësi të luajë futboll deri në tetor. Lojt...