Tag: Slaven Bilic

E bujshme, Kosova e “tepron” me… Biliç

9:45 am 12 Nov 2017

Kosova ka mbetur pa trajner, pasi Albert Bunjaki u dorëhoq dhe hapi rrugën që përfaqësuesja e vendit të tij të nisë një cikël të ri. Emrat e lakuar në media kanë qenë të shumtë, teksa njëri prej tyre ishte edhe Ernest Gjoka, ish-trajneri i Kukësit vjet, tashmë në krye të Vllaznis...