Tag: Skenderbeu

UEFA publikon arbitrat e Mllada-Skënderbeu

6:31 pm 24 Jul 2017

UEFA ka publikuar ditën e sotme emrat e arbitrave që do gjykojnë ndeshjet e turit të tretë të Europa Ligës që zhvillohen këtë të enjte, ku marrin pjesë edhe dy ekipet shqiptare, Skënderbeu dhe Shkëndija e Tetovës. Takimin Mllada-Skënderbeu do ta gjykojë një treshë maltezësh, me kryesor Alan Mario S...

Mlada feston: E donim Skënderbeun përballë

11:42 pm 23 Jul 2017

Mllada Boleslav, është kundërshtari i radhës së Skënderbeut, çekët e kaluan pa problem në turin e tretë të Europa League duke i fitu...

Skënderbeu huazon sulmuesin në Kosovë

9:42 pm 23 Jul 2017

Po bëhet e modës që ekipet e superligës së Kosovës të marrin lojtarë nga Shqipëria. Kështu pas Lirisë së Prizreni...

Buzëqesh Skënderbeu, Uefa ndryshon detajet për Kupat e Europës

6:49 pm 23 Jul 2017

Prej sezonit të ardhshëm, do të ketë një sistem të ri të koeficienteve për klube: skuadrat do të gjykohen vetëm nga paraqitja ...

Daja do sulmues, Takaj: Ja ku i ke dy!

8:54 am 23 Jul 2017

Skënderbeu me përfundimin e turit të dytë në Europa League, bëri të ditur se do të bënte dy lëvizje në merkato...

Skënderbeu firmos me sulmuesin e Prishtinës

5:03 pm 22 Jul 2017

Ditën e djeshme mediat kosovare raportuan se Skënderbeu ka arritur marrëveshjen me lojtarin Shend Kelmendi, i cili u largua si lojtar ...

Kelmendi te Skënderbeu? Flet Takaj

2:45 pm 22 Jul 2017

Skënderbeu pritet të ndërhyjë në merkato sërish, por në klubin korcar mbahet gjithçka sekret dhe nuk jepen emra. Gjatë merkatos së verës ...

Skënderbeu me probleme, Daja “qan” mungesat

8:45 am 22 Jul 2017

Skënderbeu po bëhet gati për ndeshjen e radhës në Europa League, teksa besimi për t'i kaluar edhe çekët e Mladës...

Mllada-Skënderbeu, çekët nxjerrin në treg biletat

7:03 pm 21 Jul 2017

UEFA ka përcaktuar ditën e sotme, axhendën zyrtare për dy ndeshjet e vlefshme për turin e tretë kualifikues të Europa ...

Skëndërbeu siguron falas talentin kosovar

5:52 pm 21 Jul 2017

Pas arritjes së kualifikimit për në turin e tretë të Europa Ligës, Skëndërbeu ka arritur një tjetër fitore që është sigurim...

Analiza e Dukës: Jemi për në grupe

2:15 pm 21 Jul 2017

Armand Duka, presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, ka bërë një analizë të ecurisë së Kukësit dhe Skënderbeut në Europë. “Nuk ka qenë n...