Tag: Shkodran Mustafi

Venger: Mustafi është një lider

6:30 pm 11 Jan 2018

Tekniku i Arsenalit, Arsen Venger, foli në një deklaratë për shtyp në lidhje me largimet e mundshme nga Arsenali, por edhe për gjendjen aktuale të ekipit. “Sançez nuk ka preferuar të rinovojë kontratën dhe dëshira e tij është të largohet. Nëse vjen oferta e duhur, ne do të jemi të gatshëm ta ...

Mustafi ka një statistikë të shkëlqyer me Arsenalin

10:34 pm 07 Jan 2017

Arsenali pagoi shumë për shërbimet e tij, dhe tashmë Shkodran Mustafi po i tregon të gjithëve se Arsen Venger nuk ka gabuar...

Mustafi gëzon Arsenalin

8:30 pm 29 Dec 2016

Pas më shumë se dy muaj jashtë fushave të blerta, Shkodran Mustafi është drejt rikthimit. Mbrojtësi shqiptar i Arsenalit ka lënë pas dëmtimin ...

Sozia e Mustafit

10:20 am 03 Jan 2016

Shkodran Mustafi, mbrojëtësi shqiptar që luan për Gjermanin, e ka një sozi, e pikërisht në Kumanovë ku jeton 25 –vjeçari Veton Salihi. Vetë Salihi pranon ngjasin...

Mançester Junajtid “gjurmon” shqiptarin

2:54 pm 05 Nov 2015

Paraqitjet e mira të Shkodran Musftafit kanë rënë në sy edhe të “djajve të kuq” që duket se janë të interesuar për shërbimet e mbrojtësit nga Gostivari që luan për k...

Mustafi e “kap” me birrën

5:40 pm 15 Oct 2015

Shkodran Mustafi është mërzitur nga prania e një shisheje birre që ndodhej në tavolinën ku qendërmbrojtësi nga Gostivari po jepte konferencën për shtyp ditën e djeshme. ...

Mustafi nxjerr gjuhën në New York

5:51 pm 26 May 2015

Pas një superviti me Valencia-n në Spanjë dhe sigurimin e një vendi në Champions League, ofertave të pritshme nga Barcelona dhe Real Madrid, mbrojtësi...

Barcelona, sytë nga Shkodran Mustafi

5:30 am 15 May 2015

E ardhmja e Shkodran Mustafit mund të jetë te Barcelona. Sipas portalit spanjoll, Fichajes.net, mbrojtësi shqiptar, i cili po bën një sezon mjaft të mirë me Valencia-...