Tag: Shalke 04

Arsenali, shumë pranë transferimit të yllit gjerman

11:50 am 07 Dec 2017

Tekniku i Arsenalit, Arsene Venger, njihet për transferimin e talentëve në "Emirates" dhe kësaj radhe është shumë pranë mesfushorit Leon Goretzka. Gjermani i Shalkes kërkohet dhe nga ekipe tjera të mëdha të Europës, por ai kërkon të luajë në Premier Ligë. Yllit të Shalkes i përfundon kontrata në qershor dhe mund...