Tag: Sanchez

Flet Murinjo: Sançez një lojtar i madh

8:33 pm 22 Jan 2018

Për ardhjen e Sançezit ka folur edhe tekniku Zhoze Murinjo. Tekniku portugez tha se ardhja e kilianit do e forcojë shumë ekipin dhe se Junajtid kishte nevojë të transferonte sa më parë një lojtar të kalibrit të Sançezit. “Po të shikoni ekipin tonë do të vini re se nuk kemi shumë konkurrencë në fazën e sulm...

Vidal i uron fat Sancezit

8:03 pm 22 Jan 2018

Bashkëkombësi i Sançez dhe shoku i ekipit të Kili, Arturo Vidal, i ka uruar fat 29-vjeçarit në aventurën e tij të ...

Zyrtare, Sançez i Junajtidit

7:56 pm 22 Jan 2018

Aleksis Sançez është futbollisti më i ri i Mançester Junajtidit. Sulmuesi kilian ka lëvizur në të gjitha ambientet me “Old Traffordit” ditën e djes...

Sançez “largon” Matën, Valencia e kërkon

6:50 pm 21 Jan 2018

Ardhja e Sançezit tek “Djajtë e kuq” duket se do të ketë pasoja negative për mesfushorin spanjoll, Huan Mata. Sançez pritet të luajë n...

Gjithçka gati, Sançez zbret në Mançester

6:36 pm 21 Jan 2018

Pas shumë deklaratave dhe lajmeve në lidhje me transferimin e Sançezit tek Mançester Junajtid, duket se më në fund gjithçka është mbyllur. ...

Pep nuk dorëzohet, deri në fund për Sançezin

8:36 pm 15 Jan 2018

Tekniku i Mançester Sitit ka bërë një bisedë me drejtuesit e klubit në lidhje me merkaton. Sipas mediave britanike, Guardiola nuk ka ndërme...

Venger e ka një ide, Sançez-Marsial

8:06 pm 15 Jan 2018

Tekniku francez i Arsenalit, Arsen Venger, e sheh vetën në një situatë të favorshme. Disa vite më parë, Venger kërkoi të sillte në Londër...

Sançez, numrin 7 tek Junajtid

6:20 pm 15 Jan 2018

Aleksis Sançez është shumë pranë transferimit tek Mançester Junajtid. Ylli i Arsenali duket se ka bërë gati valixhet dhe do të transfero...

Sançez drejt Junajtidit, më i paguari në Premier

6:15 pm 14 Jan 2018

Mediat britanike e bëjnë me dije se sulmuesi Sançez ka arritur marrëveshje me Mançester Junajtidin. “Djajtë e kuq” arritën t’i plotëso...

Venger: Nuk do largohem, Ozil do të qëndrojë

8:16 pm 13 Jan 2018

Trajneri i Arsenalit shprehet publikisht se nuk do të largohet nga pankina e “Topçinjve”, pavarësisht zërave se Ançeloti do të marrë drej...

Murinjo: Sançez, një lojtar fantastik

7:55 pm 12 Jan 2018

Tekniku portugez, Murinjo, ka vazhduar të flasë për mediat në lidhje me ofertën e Junajtidit drejt Arsenalit për të marrë shërbimet e ...