Tag: Russia

“Çmendet” sulmuesi Kokorin

2:23 pm 20 Dec 2017

Sulmuesi i kombëtares ruse, Kokorin, ka postuar në profilin e tij zyrtar në Instagram një video që ka acaruar jo pak fansat e tij, por jo vetëm. Kokorin është filmuar me dy pistoleta në duar. Ai ka gjuajtur në ajër, pasi po festonte dasmën e mikut të tij. Kjo video e sulmuesit n...

Sllovakia ndëshkon një Rusi mediokre

2:52 pm 15 Jun 2016

Rusia mori një pikë ndaj Anglisë dhe pritej të merrte fitoren ndaj Sllovakisë, por duket se barazimi ndaj Anglisë ishte fatlum, ashtu si goli i sh...