Tag: Reza Karimi

Teuta largon mesfushorin

4:37 pm 13 Feb 2018

Nuk kanë të sosur lëvizjet tek Teuta. Pas dorëheqjes së teknikut Nica dhe rikthimit në krye të skuadrës së trajnerit, Gentian Begeja, ka edhe lëvizje në skuadër. Sot me një njoftim zyrtar në "Facebook", KF Teuta lajmëron ndërprerjen e kontratës me mesfushorin iranian, Reza Karimi. Sipas klubit kjo ndërpr...

Kësaj i thonë “të futur” me… shkollë!

1:46 pm 12 Aug 2017

Skënderbeu ka një kontingjent të madh futbollistësh në dispozicion, por ka edhe nga ata që nuk po arrin t’i përdorë dot. Nj...

Talenti i Skënderbeut drejt largimit?

10:08 am 12 Apr 2017

Reza Karimi, mesfushori iranian i Skënderbeut, nuk ka mundësinë të stërvitet normalisht me korçarët, për shkak të problemeve në vendin...

Karimi në Iran, e thërrasin ushtar

9:20 am 08 Feb 2017

Reza Karimi, mesfushori iranian i Skënderbeut, mungoi në ndeshjen me Korabin, kjo pasi i kish mbërritur fletëthirrja për ushtar raporton “Panoram...

Kompletohet Skënderbeu, mbërrin dokumentacioni i fantazistit

6:44 pm 30 Jan 2017

Kompletohet Skënderbeu! Ditën e sotme klubi korçar ka bërë zyrtarizimin e fantazistit Reza Karimi, i cili është pjesë e korçarëve qys...

Karimi: ja pse zgjodha Skënderbeun

2:39 pm 17 Jan 2017

Në Korçë presin shpërthimin e një tjetër talenti, iranianit Reza Karimi. 18-vjeçari do të jetë nën urdhrat e Dajës në pjesën e...

Reza Karimi, “korcar” edhe me letra

8:49 am 30 Dec 2016

Reza Karimi, mesfushori i avancuar iranian, akoma nuk ka debutuar me Skënderbeun. 18-vjeçari ëshët stërvitur gjatë gjithë kësaj kohe me korça...