Tag: Rei Manaj

Manaj në Spanjë, mbyllet të hënën

1:25 pm 12 Aug 2017

Rei Manaj do të luajë në Spanjë sezonin e ardhshëm futbollistik, duke lënë kështu Italinë, ku është nën kontratën me zikaltrit e Interit, që kërkojnë që sulmuesi të luajë për t’u rritur. Vjet lushnjari provoi të luante me Peskarën në Serinë A, ndërsa prej janarit iu bashkëngjit skua...

Benevento “flet” shqip

3:25 pm 08 Aug 2017

Skuadra e ngjitur në Serinë A ka huazuar nga Atalanta mbrojtësin e Kombëtares, Berat Gjimshitin, ndërkohë që në objektivat e saj janë edh...

Manaj, interesim nga Seria A  për të

1:43 pm 05 Aug 2017

E ardhmja e Rei Manajt është në ajër, teksa edhe pse fjalët kanë qenë të shumta për një kalim te Karpi, ende asgjë...

“Sirena” spanjolle për Rei Manajn

1:31 pm 01 Aug 2017

Karpi është skuadra më e lakuar për të ardhmen e sulmuesit Rei Manaj, për të cilin ka pasur interesim dhe Gjermania, por ende nu...

Manaj e Ujkani nga fillimi

11:48 am 28 Feb 2017

  Piza luan në mbrëmje me Karpin, sfidë kjo që duhet fituar nga skuadra e drejtuar nga xhenaro Gatuzo dhe që ka tre shqip...

Gjimshiti zbret Veronën nga kreu, Cani vijon “stafetën” me Manajn

5:10 pm 11 Feb 2017

Është luajtur java e 25-të në Serinë B italiane, aty ku shumë lojtarë shqiptarë kanë qenë titullarë ditën e sotme. Kjo fundjavë ka qenë perfekte...

Manaj i prish vetes debutimin te Piza

5:16 pm 21 Jan 2017

Nuk ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme aventura për Rei Manajn te Piza. Pavarësisht se trajneri Gatuzo i besoi n...

Manaj, jo në listë

7:57 pm 16 Jan 2017

Peruxhia kërkon të afrojë një sulmues, ndërkohë “tuttomercatoweb.com” shkruan se skuadra e Serisë B nuk e ka në plan Rei Manajn. Gjatë këtyre...

Manaj drejt zyrtarizmit

10:12 am 14 Jan 2017

Rei Manaj pritet të ndryshoje skuadër këto ditë, pasi Peskara do e kthejë mbrapsht tek Interi. Skuadra e cila ka dalë në skenë s...

Në radhë për Rei Manajn

12:01 pm 13 Jan 2017

Rei Manaj duket se e ka mbyllur aventurën e tij te Peskara për gjashtë muaj, ndërkohë që pas tij janë vënë disa ...

Bardhezinjtë, sërish në garë për Manajn

2:11 pm 08 Jan 2017

Rei Manaj pritet të rikthehet tek Interi, i cili më pas do ta huazoje sërish lojtarin për të pasur mundësinë të luajë. ...