Tag: Refik Halili

Fanatiks-Halilit: Nuk ka natë të bardhë që ndriçon vitin e zi!

9:41 am 29 Nov 2017

Mes Fanatiks dhe Refik Halilit nuk do të ketë paqe. Sot Tirana pret Vllazninë në Kupë dhe ky kundërshtar ende e ka lënë të hapur plagën e rënies nga Superiore. Tifozët bardheblu nuk duan t’u besojnë syve që nuk garojnë mes ekipeve më të mira në vend dhe mesazhi i radhës për...

Fanatics: Koha t’i japim fund marrëzisë “Haliljane”

10:31 am 20 Oct 2017

Tirona Fanatics e kanë përcaktuar qëllimin e tyre kryesor dhe do vijojnë protestat e tyre për largimin e presidentit Refik Halili, gjë q...

Barbarizëm ndaj tifozit, Halili: Nuk di asgjë!

9:47 am 06 Oct 2017

Një tifoz i Tiranës është dhunuar dje gjatë ndeshjes Tirana-Shqipëria U21. Gjithçka ka ndodhur jashtë stadiumit dhe është denoncuar në rrjetet sociale, ku...

Refik Halili do historinë për së dyti

11:56 am 13 Sep 2017

Tirana nis në Kavajë mbrojtjen e trofeut të Kupës së Shqipërisë, teksa kërkon që të shkruajë historinë këtë sezon, duke e fituar këtë ...

Refik Halili vë “veton” për Dokën

9:11 am 30 Aug 2017

Është folur shumë për Albi Dokën që prej momentit kur debutoi me skuadrën e Tiranës në sfidën ndaj Laçit në trans...

Halili “ftohet” me Ze Marian, Gor Mahia padit në FIFA

9:30 am 19 Aug 2017

Te Tirana nuk ka qetësi, pasi miqësoret verore kanë sjellë pakënaqësitë e para, sidomos e fundit me Dinamon, ku trajner Ze Mari...

Halilit s’i ikën inati: Na hodhën me plan!

12:03 pm 23 Jul 2017

Refik Halili, numri një i klubit të Tiranës, “ëndrrat” për rënien nga Superiorja ka nisur t’i shohë pa u mbyllur mirë kampiona...

610 milionë borxh, lëviz Halili

10:30 am 21 Jul 2017

610 milionë lekë i detyrohet klubi i Tiranës Metush Seferit, ish-presidentit bardhebluve në periudhën 1993-1998. Gjithçka është e përcaktuar pas gjyqeve mes palëv...

Dy kushtet e Halilit, Ze Maria pranon sfidën

9:00 am 18 Jul 2017

Tirana e re nuk ka nisur ende të marrë jetë, por para pak kohësh ka pasur një takim mes presidentit Refik Halili dhe trajn...

Festë për Mervejl dhe paralajmërim, ju flet Refik Halili

9:38 am 07 Jul 2017

Presidenti i Tiranës, Refik Halili, u shfaq i lumtur pas humbjes me Makabin e Tel Avivit. Sigurisht kjo jo për faktin se is...

Halili: E vërtetuam që nuk ishim për të rënë!

1:03 pm 30 Jun 2017

Loja e Tiranës ndaj Makabit të Tel-Avivit është konsideruar dinjitoze, ndërkohë që pas humbjes së pësuar presidenti Halili ka dhënë nj deklarat...