Tag: Rauf Alijev

Shpërthen Alijev: Nuk kthehem, u treguan të pandershëm!

10:36 am 29 Dec 2017

Rauf Alijev u përfol së fundmi se mund të rikthehej te Kukësi, pasi në pjesën më të madhe të kampionateve nuk mund të aktivizohet, për shkak të rregullave të FIFA-s, që nuk lejojnë një futbollist të luajë me më shumë se dy klube brenda një sezoni futbollistik. Inter Baku dhe Kukësi janë ekipet me...

Imamin e duan tre klube, Alijev prapaktheu?

9:23 am 28 Dec 2017

Kukësi është ende në kërkim të trajnerit të ri dhe deri më tani nuk gjendet një që të bie dakord dhe të marrë përsip...

Alijev: Ju tregoj pse ika nga Kukësi

10:17 am 20 Dec 2017

Kukësi ende nuk e ka bërë zyrtar largimin e Alijev, edhe pse vetë futbollisti në mediat e vendit të tij ka bërë të d...

Alijev “ia fut” vetes

8:50 am 19 Dec 2017

Rauf Alijev erdhi me shumë bujë te Kukësi dhe u mendua se do të zëvendësonte Pero Pejiçin në sulm, por as që i ...

Alijev shqetëson, kërkohet mbrojtësi i Flamurtarit

9:21 am 28 Nov 2017

Kukësi është përqendruar te ndeshja e fundjavës me Skënderbeun në transfertë, ndërkohë që stafi teknik ka një shqetësim së fundmi, pa...

Alijev: Nuk ka ofertë serioze, por…

11:11 am 22 Nov 2017

“Do kisha dashur të luaja në një kampionat më cilësor. Shqipëria nuk ka probleme me futbollin, por kushtet aty nuk të ngrohin, ky ishte ...

Rauf Alijev, “derri maç” i Kukësit

3:56 pm 08 Nov 2017

Kukësi ka nisur merkaton dhe është Albi Dosti afrimi i parë në merkato për janarin, teksa mesfushori durrsak ka gjetur marrëveshjen me kamp...

Intervista e Alijev, nxjerr “zbuluar” Superioren

9:56 am 26 Oct 2017

Rauf Alijev shënoi edhe në ndeshjen e fundit të Kukësit në Gjirokastër ndaj Luftëtarit, edhe pse trajneri Mlladen Milinkoviç nuk e ka pre...

Alijev është çështje në Kukës

12:22 pm 04 Oct 2017

Kukësi u udhëhoq vjet nga golat e Pero Pejiç, por këtë verë oferta për të rinovuar ishte shumë e ulët dhe sulm...

“Kukësi nuk ka yje, Alijev do kthehet në makinë golash”

10:29 am 22 Sep 2017

Mlladen Milinkoviç ka dalë sot para medieve dhe ka folur për ndeshjen me Laçin, por jo vetëm, teksa në fokusin e tij ka...

“Kuksiani” Alijev, sa shumë probleme!

9:07 am 21 Sep 2017

Rauf Alijev është afruar te kampionët si shpresa e madhe e sulmit, por në ndeshjet e para nuk ka mundur dot të shënojë. ...