Tag: Rauf Alijev

“Kuksiani” Alijev, sa shumë probleme!

9:07 am 21 Sep 2017

Rauf Alijev është afruar te kampionët si shpresa e madhe e sulmit, por në ndeshjet e para nuk ka mundur dot të shënojë. E vetmja shenjë është penalltia e fituar në ndeshjen me Kamzën, ndërkohë që edhe atë përballje e nisi si zëvendësues, kjo pasi nuk bindi në Superkupë. Nd...

Milinkoviç nuk pyet as për milionat!

8:48 am 09 Sep 2017

Kukësi e nis kampionatin sot në “Zeqir Ymeri”, aty ku kampionët nisin mbrojtjen e titullit kampion në në ndeshje me skuadrën e Kamzës, ...

Alijev: Ja kush më bindi të vij te Kukësi

1:27 pm 14 Aug 2017

Rauf Alijev është prezantuar para medieve, teksa ka treguar edhe se kush ndikoi që ai të vinte te skuadra e Kukësit. Ai bëri edh...

Firmos Alijev, Kukësi ka edhe një surprizë

1:08 pm 14 Aug 2017

Kukësi vijon “turin” e përforcimeve në skuadër, teksa sot janë realizuar dy afrimet më të fundit në ekipin kampion. Siç edhe pritej, sulmu...

Kukësi shtyn prezantimin e Alijev

8:30 pm 12 Aug 2017

Në Tiranë ditën e djeshme mbërriti blerja  e re e Kukësit Rauf Alijev për të të cilin thuhet së është mbyllur gjithçka...

Maratonë për të firmosur, gjuha pengesë për Alijev

2:14 pm 12 Aug 2017

Rauf Alijev ka mbërritur që dje në Tiranë dhe sot së bashku me menaxherin e tij është paraqitur në zyrat e Kukësit për të në...