Tag: Ramadan Ndreu

Kamza po bind, por Ndreu ka një peng

12:43 pm 13 Feb 2018

Moment shumë i mirë për Kamzën. Djemtë e Ndreut arritën një fitore shumë të rëndësishme në Kukës, ku mposhtën kampionët në fuqi me golin e Rezit. Ndeshja e radhës është akoma më e vështirë. Në Kamëz vjen Skënderbeu, i cili nuk ka arritur të fitojë në dy sfidat e fazave të para me kamzalinj...

Ndreu: I bindur që merrnim pikë, Kukësi nuk na rrezikoi seriozisht

5:30 pm 10 Feb 2018

Trajneri Ramadan Ndreu pas ndeshjes për “Supersport” foli pas fitores në Kukës. tekniku i kamzalinjëve shprehet i kënaqur me atë që lojtarë...

Ndreu: Dita më e zezë

6:10 pm 04 Feb 2018

Ramadan Ndreu, trajneri i Kamzës, pas ndeshjes me Partizanin foli për takimin me të kuqtë dhe analizoi shkaqet e humbjes. Sipas tij ishi...

Ndreu: Euforia na kishte dëmtuar, tani jemi në rrugën e duhur

4:36 pm 26 Jan 2018

Trajneri i Kamzës, Ramazan Ndreu, ka mbetur shumë i kënaqur nga fillimi i vitit, me një fitore të shkëlqyer ndaj Laçit. ...

Ndreu i kënaqur por: Duhet të mbushim gropën e Fushtar

9:31 pm 14 Jan 2018

Kamza e tij ka barazuar në miqësoren e sotme përballë rumunëve të Sepsit. Ramadan Ndreu, në një pronocim për "RTSH" ka deklaruar se është i kënaqur me n...

Ndreu: Të mos e bëjmë dramë

3:47 pm 16 Dec 2017

“Loja ishte në ekuilibër. Vllaznia na zuri keq dhe na shënoi. Nëse penalltia shënohej, do ndryshonte gjithçka. Ky është futbolli, ...

Ndreu: Ishte penallti për Teutën. Fushtar? Varet kush e do

4:16 pm 02 Dec 2017

Ramadan Ndreu, trajneri i Kamzës, pas ndeshjes me Teutën në një lidhje direkte me emisionin “Gol pas Goli”, u shprehi kënaqur me fitore...

Ndreu i sinqertë: E kisha frikë Lushnjen, vuajtëm

4:19 pm 26 Nov 2017

“Mendoj se të gjitha skuadrat do e kenë të vështirë që të fitojnë kundër Lushnjes, pasi nuk e ka presionin e skuadrave të tjera. P...

Ndreu: Skuadra është e shkëlqyer, e merituam pikën

7:37 pm 19 Nov 2017

Ramadan Ndreu dhe Kamza po bëjnë një sezon shumë të mirë. Trajneri krutan është strategu i kësaj skuadre dhe frytet e merkatos së verës ...

Ndreu i vë notën tetë Kamzës: Mund të bëjmë gjëra të mëdha

4:15 pm 04 Nov 2017

Kamza fitoi me Partizanin dhe vijon kështu serinë e rezultateve pozitive. Ashtu si në Laç, edhe sot vendosi një gol, këtë herë i shënua...

Kukës-Laç-Tiranë: ndeshjet “speciale”

3:48 pm 24 Oct 2017

Superiorja këtë vit po prodhon emocione, si në lojëra ashtu edhe në rezultate. Çdo javë ka ndonjë surprizë, ndërkohë që deri në fund do t...