Tag: Radamel Falkao

Monako refuzon një ofertë nga Milani për sulmuesin kryesor

11:25 pm 10 Aug 2017

Milani është në kërkim të një sulmuesi kryesor dhe akoma nuk ka arritr ra gjejë të duhurin. Por kuqezinjtë kanë lëvizur konkretisht duke i dërguar një ofertë zyrtare prej 30 milionë eurosh për sulmuesin kryesor të Monakos, Radamel Falkaon. Por që është refuzuar menjëherë nga ekipi principal pasi nuk duan ta largojnë edhe të ve...