Tag: Pulisic

Klop “rikthehet” në Gjermani, kërkon Pulisiç

7:37 pm 11 Jan 2018

Trajneri i Liverpulit, Jurgen Klop, e njeh shumë mirë kampionatin gjerman dhe jo më kot shumë nga objektivat e tij në këtë merkato luajnë në Bundesligë. Objektivi i radhës për trajnerin gjerman është talenti i Borusia Dortmundit, Pulisiç. Amerikani po shkëlqen në radhët e Borusias dhe ka tërhequr vëmendjen e shumë e...

Junajtid kërkon shërbimet e sulmuesit Pulisiç

7:33 pm 21 Dec 2017

Mançester Junajtid kërkon të përforcohet sa më shumë në merkaton e janarit, në mënyrë që të luftojë deri në fund për luftën e t...

Liverpuli ofron 30 mln euro për talentin e Dortmundit

4:35 pm 29 Nov 2016

Dëmtimi i Kutinjos por edhe largimi i Manes për në Kupën e Afrikës detyrojnë Liverpulin të futet fuqishëm në merkato. ...

Barcelona fillon sulmin për mesfushorin e Dortmundit

10:47 pm 21 Oct 2016

Barcelona është një klub që nuk mendon vetëm për të tashmen. Fakti që katalanasit janë kaq të suksesshëm për momentin, është edhe pun...