Tag: Paul Pogba

Sherri/ Murinjo dënon Pogbanë, e ul në stol

8:32 pm 03 Feb 2018

Mançester Junajtid mundi pa shumë vështirësi Hadërsfilldin 2-0, por nëse ky ishte lajmi i parë – i shoqëruar dhe me golin e parë të blerjes Aleksis Sançez – lajmi tjetër i rëndësishëm ka qenë ulja në stol e Pol Pogbasë. Të gjithëve në “Old Trafford” dhe jo vetëm i ka...

Pogba: Refuzova Realin për Mançester Junajtidin

3:12 pm 12 Dec 2017

Ylli i "Djajve të kuq", Pol Pogba, është transferimi më i shtrenjtë në historinë e Premier Ligës. Francezi la Juventusin dhe iu bashkua Mançeste...

Pogba “përjeton” emocionet e botërorit para kohe…

11:37 am 06 Dec 2017

Mesfushori francez i Mançester Junajtidit, Pol Pogba, është fotografuar në krahun e modeles ruse, Viktoria Lopirevia, e cila do të jetë ambasadorja e botëro...

Pogba-De Brujne, “luftë” deklaratash para derbit

11:07 am 05 Dec 2017

Shumë pak ditë na ndajnë nga derbi i Mançesterit në kampionatin anglez dhe presioni ka filluar të ndihet edhe tek lojtarët e të dyja eki...

Pogba humbet derbin e Mançesterit

11:04 pm 02 Dec 2017

Ylli i Mançester Junajtidit, Pol Pogba, është ndëshkuar me karton të kuq në ndeshjen kundër Arsenalit. Mesfushori francez ndërhyri në mënyrë të...

Mediat franceze: Pogba nuk luan

10:24 am 13 Jun 2015

Paul Pogba pritet të mungojë ndaj Shqipërisë. Futbollisti francez nuk ka kryer stërvitjen e plotë duke bërë vetëm vrapime gjithmonë në...

Evra dhe Pogba gati për Deschamps

6:15 pm 09 Jun 2015

Patrice Evra e Paul Pogba janë kthyer sot në dispozicion të Didier Deschamps për ndeshjen me Shqipërinë. Futbollistët e Juventus kanë patur...

Evra dhe Pogba janë ndaj Shqipërisë

12:45 pm 22 May 2015

Didier Deschamps ka publikuar emrat e futbollistëve që do të jenë përballë Shqipërisë më 13 qershor në Elbasan Arena. Në listën e Francës mun...