Tag: Partizani,

E ardhmja e Mazrekajt, Krasniqi konfirmon gjithçka  

5:09 pm 20 Jul 2017

Klubi i Prishtinës ka njoftuar se sezonin e ardhshëm pjesë e tyre do të jenë Mentor Mazrekaj dhe Labinot Ibrahimi, por te Partizani janë ende në gjumë dhe askush nuk denjon ta konfirmojë ose ta hedhë poshtë diçka të tillë. Nga Kosova Ibrahimi shprehet se nuk di gjë, ndërsa Mazrekaj është nga ata që n...

Partizani zyrtarizon trajnerin e ri

10:06 pm 19 Jul 2017

Më në fund Partizani e ka gjetur trajnerin e ri, ai do të jetë i huaj ashtu siç kishte premtuar Luçiano Moxhi dhe do të ...

Bëhet lëmsh, Ibrahimi mohon rikthimin në Kosovë

1:21 pm 19 Jul 2017

Klubi i Prishtinës njoftoi rreth orës 12:30 të mbrëmjes se Labinot Ibrahimi dhe Mentor Mazrekaj do të jenë sërish pjesë e bardheka...

Partizani i ri nis me… Abazajn

12:55 pm 19 Jul 2017

Te Partizani po pushojnë aktualisht, por vetëm futbollistët, pasi drejtuesit po mendojnë për të gjetur trajnerin e ri, ndërkohë që nga ana t...

Nga Italia në Shqipëri, Duro apo Kolomba?

8:55 am 19 Jul 2017

Partizani pritet të zgjedhë trajnerin e ri brenda një jave dhe këtë e ka thënë edhe drejtori Moxhi në një intervistë të dhënë në “S...

Moxhi i thotë të gjitha, nga trajneri te… Torasa

9:30 am 18 Jul 2017

Luçiano Moxhi është numri një te Partizani për momentin, pasi është pikërisht ai që do të ndërtojë ekipin për sezonin e ard...

Moxhi harron Partizanin, mendjen e ka në Itali

11:28 pm 17 Jul 2017

Kur të gjithë tifozat e Partizanit po e presin që të përforcojë ekipin për të qënë kandidati kryesor për titull mesa duket ...

Ekuban: Plotësova ëndrrën

3:17 pm 17 Jul 2017

Kaleb Ekuban ishte një nga zbulimet  e Kategorisë Superiore në sezonin e fundit. Ganezi erdhi tek  të kuqtë në formë huazimi nga Kievo gjatë merkatos  ...

Mazrekaj thyen urdhrin, por a vlen më ai?

9:57 am 17 Jul 2017

“Ekipi ka marrë një pushim të detyrueshëm, pasi pjesa më e madhe e lojtarëve kanë gati dy sezone që nuk pushojnë. Lojtarët do të ...

Prapaktheu i Partizanit, “ish”-i i Sienës në fokus

10:44 am 16 Jul 2017

Sulejman Starova është dorëhequr nga Partizani dhe tanimë drejtuesit po punojnë për të gjetur trajnerin e ri, me Moxhin që udhëheq të gjitha...

Nga Luftëtari te Partizani, Milinkoviç flet hapur

9:09 am 15 Jul 2017

Mlladen Milinkoviç, trajneri serb që vjet drejtoi Luftëtarin, ka folur për të ardhmen e tij në Gjirokastër, duke u shprehur se ka shum...