Tag: Partizani B

Kukësin e “paralajmëron” Partizani B

4:26 pm 16 Sep 2017

Partizani dhe Kukësi përballen mes tyre mbrëmjen e së hënës në stadiumin “Selman Stërmasi”, në një ndeshje mjaft të rëndësishme për të dyja këto skuadra. Ndërkohë të dyja këto klube kanë edhe ekipe B që garojnë në Kategorinë e Dytë, të cilat përballur sot me njëra-tjetrën....

Derbi i “B”-ve, Partizani shkatërron Tiranën

4:15 pm 13 Sep 2017

Derbi i kryeqytetit mes Tiranës dhe Partizanit do t'i mungojë futbollit shqiptar këtë sezon, por gjithsesi do të derbi midis ekipeve B, që ga...

Partizani “shuplakë” ekipit të dytë, Çani “out”

3:00 pm 07 Sep 2017

Partizani ka zhvilluar një ndeshje brenda familjes para përballjes me Laçin, teksa është ndeshur me ekipin e dytë dhe ka fituar me rezult...

Kamza “ngec” me Partizanin B

1:22 pm 28 Jan 2017

Kryesuesit e grupit A në Kategorinë e Parë, pikërisht Kamza, ka zhvilluar sot një miqësore me Partizanin B, sfidë e cila është mbyllur n...

Shpërthen sulmi i Partizanit

10:51 am 13 Nov 2016

Partizani i Starovës ka zhvilluar dje një ndeshje stërvitore me ekipin e dytë, të cilën e ka fituar me shifra tenistike siç ra...

Kukësi B “shkërrmoq” Partizanin

4:45 pm 07 Nov 2016

Është luajtur edhe ndeshja e fundit e javës për Kategorinë e Dytë, teksa Kukësi B i ka dhënë një leksion futbolli P...

Partizani B përmbys Adën

10:02 pm 31 Oct 2016

PARTIZANI B 2 – 1 ADA Partizani B ka arritur të marrë një fitore tepër të rëndësishme në kampionat, teksa ka bërë një përmbysje në sekond...

Nuk ka fitues në derbin e kryeqytetit

3:50 pm 24 Oct 2016

Ka përfunduar në barazim derbi i kryeqytetit, këtë herë midis skuadrave të dyta të Tiranës dhe Partizanit, e luajtur në kompleksin “Skënder Hal...

Partizani B “likujdon” Egnatian

4:08 pm 17 Oct 2016

Partizani B ka arritur të marrë një fitore të merituar teksa mposhti Egnatian më shifrat 2-0. Ndeshja e Kategorisë së Dytë që u luajt në kryeqy...

Skandali i radhës, Federata dënon Naftëtarin

8:04 am 22 Sep 2016

Sikur të mos mjaftonte fakti që Kategoritë e ulta po nisin shumë javë me vonesë, ajo që ra në sy gjatë shortit të Kategorisë së Parë ishte përjashtimi i Mamurrasit, që nu...

Partizani luan “tenis” me ekipin e dytë

11:41 pm 19 Aug 2016

Partizani zbriti dje në fushë dhe u përball me ekipin e dytë në një sfidë miqësore, sigurisht në formacion ishin ata lojtarët që nuk luajtën në sfidën me Kra...