Tag: Panathinaikos

Panathinaikos kërkon mbrojtësin shqiptar

9:16 pm 10 Aug 2017

Naser Aliji kërkohet nga Panathinaikos, por për ta bërë të tyre mbrojtësin shqiptar duhet të diskutojmë me Kaiserslauternin për ta marrë në huazim për një sezon dhe pastaj të kenë të drejtë  ta blejnë në fund të sezonit. Ndërsa " Sport Ekspres" raporton se vlera e kartonit Alijit është rreth 150 mijë eur...

Zbulohet prapaskena, një video i prishi transferimin Sadikut

8:34 pm 13 Jul 2017

Armando Sadiku është lojtari më i ri Legias së Varshavës por përpara tre ditësh më parë, situata ishte krejtësisht ndryshe pasi elbasana...

Tirana i gjen “formulën” Panathinaikosit

7:19 am 14 Apr 2016

Tirana duket se ka zgjidhur edhe çështjen “Kastrati”, teksa klubi bardheblu mësohet se ka arritur marrëveshjen me klubin grek të Panathinaikos për shlyerjen e borxhit prej 134 mijë eu...

Luftë në derbin grek

11:18 am 23 Nov 2015

Panathinaikosi duhej të ndeshej me Olimpiakosin fundjavën që shkoi, por derbi i madh i futbollit grek nuk u luajt, për shkak të dhun...

Valmir Berisha rikthehet te Roma

11:05 pm 30 May 2015

Valmir Berisha është gati për tu rikthyer te Roma, pas periudhës së huazimit që kaloi te Panathinaikos-i. Sulmuesi 18-vjeçar me perardhje ...