Tag: Olsi Gocaj

Vllaznisë i shtohen hallet

9:39 am 29 Dec 2017

Mbrojtja është reparti ku në Shkodër kërkojnë të ndërhyjnë me emergjencë dhe së fundmi kanë marrë një tjetër lajm jo të mirë, pasi njëri prej titullarëve fiks ka pësuar një dëmtim dhe do të mungojë për disa kohë. Bëhet fjalë për mbrojtësin e djathtë, Olsi Gocajn, i cili...

Gocaj: T’u tregojmë të gjithëve kush është Vllaznia!

3:20 pm 28 Nov 2017

Olsi Gocaj është optimist dhe kjo vjen pas dy fitoreve të arritura së fundmi ndaj Lushnjes dhe Luftëtarit, që në fakt ishin detyrim për kuq...

Gocajt i prishin ditëlindjen, por merr dhuratë speciale!

12:50 pm 01 Oct 2017

E shtuna e 30 shtatorit ishte ditë speciale për Olsi Gocajn, i cili festonte 28-vjetorin e lindjes. Si futbollist profesionist i duhej të ishte në ...

“Gocaj mos u kurse, Erdenis rritu!”

11:20 am 22 Sep 2017

Vllaznia luan këtë javë në Gjirokastër kundër Luftëtarit, skuadër që ka dy lojtarë mjaft të mirë nga krahët, Dejvi Bregun ...

Rinovojnë edhe tre futbollistë tek Vllaznia

4:54 pm 29 Jul 2017

Vllaznia e ka nisur punën seriozisht për të krijuar ekipin për sezonin e ardhshëm. Pas rinovimit të Arlind Kalajës, Alsid T...

Tre rikthime te Vllaznia

11:35 am 26 Feb 2017

Vllaznia nuk arriti të marrë nuë rezultat pozitiv në ndeshjen me Skënderbeun, teksa humbi me rezultatin 0-1. Në këtë humbje ndikuan padyshim mungesat...

Krymi barazon rekordin, Gocaj në “bokse”

10:04 am 20 Feb 2017

Ardit Krymi e ka humbur ndeshjen me Skënderbeun, pasi ndaj Korabit u ndëshkua me karton të verdhë, duke shkuar në kuotën e 9 të...

Gocaj “zbulon” objektivin e Vllaznisë

1:33 pm 02 Jan 2017

Vllaznia po bën një kampionat të qetë ku synohet mesi i artë, por Kupa e Shqipërisë është një dëshirë e madhe e shkodranëv...

Dyshimet për Gocajn, reagon klubi dhe lojtari

11:16 am 16 Dec 2016

Olsi Gocaj nuk luajti në ndeshjen kundër Laçit, ndërkohë që “Panorama Sport” raportori një ditë më pas se në klubin kuqeblu kanë lindur dy...

Vllaznia dyshon te lojtari i vet

8:59 am 15 Dec 2016

Dje në Laç nuk luajti për Vllazninë lojtari polivalent Olsi Gocaj, i cili i ka bërë të ditur stafit se e ka të pamu...

Zyrtare, Vllaznia bën afrimin e parë

11:04 am 20 Jun 2016

Olsi Gocaj zyrtarisht është lojtar i Vllaznisë pasi ka firmosur kontratën që e rikthen atë sërish në Shkodër pas ‘shtegtimit’ një vjeçar me ekipin e Laçit. Bisedimet mes tij...