Tag: Olsi Gocaj

Gocajt i prishin ditëlindjen, por merr dhuratë speciale!

12:50 pm 01 Oct 2017

E shtuna e 30 shtatorit ishte ditë speciale për Olsi Gocajn, i cili festonte 28-vjetorin e lindjes. Si futbollist profesionist i duhej të ishte në punë dhe në fushën e blertë kundër ish-skuadrës së tij Laçit. Përballja përfundoi me rezultatin 2-0 në favor të skuadrës kurbinase dhe normalisht që dit...

“Gocaj mos u kurse, Erdenis rritu!”

11:20 am 22 Sep 2017

Vllaznia luan këtë javë në Gjirokastër kundër Luftëtarit, skuadër që ka dy lojtarë mjaft të mirë nga krahët, Dejvi Bregun ...

Rinovojnë edhe tre futbollistë tek Vllaznia

4:54 pm 29 Jul 2017

Vllaznia e ka nisur punën seriozisht për të krijuar ekipin për sezonin e ardhshëm. Pas rinovimit të Arlind Kalajës, Alsid T...

Tre rikthime te Vllaznia

11:35 am 26 Feb 2017

Vllaznia nuk arriti të marrë nuë rezultat pozitiv në ndeshjen me Skënderbeun, teksa humbi me rezultatin 0-1. Në këtë humbje ndikuan padyshim mungesat...

Krymi barazon rekordin, Gocaj në “bokse”

10:04 am 20 Feb 2017

Ardit Krymi e ka humbur ndeshjen me Skënderbeun, pasi ndaj Korabit u ndëshkua me karton të verdhë, duke shkuar në kuotën e 9 të...

Gocaj “zbulon” objektivin e Vllaznisë

1:33 pm 02 Jan 2017

Vllaznia po bën një kampionat të qetë ku synohet mesi i artë, por Kupa e Shqipërisë është një dëshirë e madhe e shkodranëv...

Dyshimet për Gocajn, reagon klubi dhe lojtari

11:16 am 16 Dec 2016

Olsi Gocaj nuk luajti në ndeshjen kundër Laçit, ndërkohë që “Panorama Sport” raportori një ditë më pas se në klubin kuqeblu kanë lindur dy...

Vllaznia dyshon te lojtari i vet

8:59 am 15 Dec 2016

Dje në Laç nuk luajti për Vllazninë lojtari polivalent Olsi Gocaj, i cili i ka bërë të ditur stafit se e ka të pamu...

Zyrtare, Vllaznia bën afrimin e parë

11:04 am 20 Jun 2016

Olsi Gocaj zyrtarisht është lojtar i Vllaznisë pasi ka firmosur kontratën që e rikthen atë sërish në Shkodër pas ‘shtegtimit’ një vjeçar me ekipin e Laçit. Bisedimet mes tij...

Gocaj-Vllaznia, e hëna vendimtare

1:06 pm 19 Jun 2016

Vllaznia kërkon të zgjidhë problemin me krahun e djashtë të mbrojtjes pas largimit të Polizoi Arbrit te Kukësi, dhe për këtë është futur në bisedime me Olsi Gocajn. www.s...

Rikthime te Laçi

10:44 am 11 Mar 2016

Laçi luan këtë javë një tjetër përballje të vështirë, teksa pret në shtëpi Teutën pretendente për Europën. Ekipi i drejtuar nga Stavri Nica do të ...