Tag: Olimpique Lyon

Pak surpriza, Atalanta e Berishës i befason të gjithë

11:05 pm 07 Dec 2017

Sot u  luajtën ndeshjet e fundit të fazës së grupeve në “Europa League” dhe nuk pati shumë surpriza. Ekipet e mëdha u kualifikuan me lehtësi, si Milani, Arsenali apo Lioni. Ekipi i cili u surprizoi të gjithë ishte padiskutim skuadra italiane e Atalantës, e cila e mbylli grupin e saj si kryesuese...