Tag: Nuredin Orelesi

Pas Atsinës, probleme edhe për Orelesin

10:38 am 03 Oct 2017

Vllaznia u ndal gjatë dje në analizë, kjo pas humbjes së pësuar në Laçi dhe mungesës së rezultateve pozitive. Kuqeblutë kanë fituar në javën e parë në fier me Lushnjen, ndërsa më pas në tre ndeshjet e tjera kanë marrë vetëm një pikë dhe nuk kanë shënuar asnjë gol, gjë që e bën s...

Milionat trazojnë Orelesin me Vllazninë

11:19 pm 14 Aug 2017

Nuredin Orelesi nuk e kishte menduar se do të ndodhte diçka e tillë, teksa në momentin që Vllaznia i ka bërë një ofertë k...

“Shkodrani” Orelesi/ Nga pozicioni te objektivat, nigeriani i thotë të gjitha

3:49 pm 12 Aug 2017

Nuredin Orelesi është zyrtarizuar te Vllaznia disa ditë më parë, ndërkohë që sot është bërë prezantimii parë para medieve. Lojtari polivalent ka zbuluar pozic...

Surpriza e merkatos, prezantohet Orelesi

2:29 pm 10 Aug 2017

Nuredin Orelesi do të mbetet në Kategorinë Superiore, teksa pas largimit nga Skënderbeu, ai ka gjetur marrëveshjen për te vijuar në elitën ...

Orelesi “mbetet” kampion?

10:37 am 18 Jun 2017

Nuredin Orelesi është larguar nga Skënderbeu dhe tashmë pritet të mësohet se cila do të jetë skuadra e tij e re. Në Shqipëria...

Skënderbeu e mbyll me tre lojtarë

8:46 am 07 Jun 2017

Nuredin Orelesi, Sebino Plaku dhe Hektor Idrizaj nuk do të jenë pjesë e Skënderbeut në sezonin e ardhshëm, pasi që të tre këto fut...

Agostineli zbulon vetëm mbrojtjen

8:15 am 24 Sep 2016

Skënderbeu është gati për ndeshjen me Luftëtarin e cila luhet sot në orën 17:00 në Korçë Mungesë e sigurt për këtë përballje është kroati Radas i dëmtuar, ...

Orelesi nuk vjen vetëm

7:44 am 31 Jan 2016

Nuredin Orelesi mbërrin në Shqipëri e nga e hëna do të dalë në stërvitje me Skënderbeun. Nigeriani që u zyrtarizua prej disa ditësh si lojtar i Skë...

Skënderbeu zyrtarizon goditjen

10:50 pm 20 Jan 2016

Nuredin Orelesi do të jetë lojtari më i ri i Skënderbeut pasi nigeriani ka firmosur me korçarët tashmë. Lajmi konfirmohet nga vetë menaxheri i përgjithshëm i...

Rikthehet super skuadër

8:18 pm 07 Jan 2016

Flamurtari kërkon të përforcojë ekipin, ndërsa deri më tani është zyrtarizuar si afrim i parë, sulmuesi brazilian Danilo Alvesh, e pritet të zyrtarizohet edhe mbrojtë...

Skënderbeu “jo” Orelesit

8:39 am 26 Dec 2015

Nuredin Orelesi duket se e ka përfunduar aventurën e tij me Metarg Zaporishje e tashmë do të kërkojë për një tjetër ekip, e mundësia e një rikthimi te Skë...