Tag: Nuredin Orelesi

Orelesi “sekret shtetëror”, ka një çështje te Vllaznia

9:31 am 15 Jan 2018

Në Shkodër e kanë mbajtur të fshehtë gjatë gjithë kohës, por vjen një moment dhe gjithçka del në dritë, sikurse edhe ndodhi së fundmi me Nuredin Orelesin. Para nisjes drejt Ulqinit, klubi shkodran publikoi listën e lojtarëve që do të marrin pjesë në fazën përgatitore dhe mes emrave të shumtë isht...

Nga Orelesi te Cicmil, Gjoka flet për merkaton

9:19 pm 21 Dec 2017

Vllaznia e ka mendjen te ndeshja e nesërme me Partizanin, por merkatoja është një temë e pashmangshme. Afrime dhe largime në fokus, teksa në kon...

Pas Atsinës, probleme edhe për Orelesin

10:38 am 03 Oct 2017

Vllaznia u ndal gjatë dje në analizë, kjo pas humbjes së pësuar në Laçi dhe mungesës së rezultateve pozitive. Kuqeblutë kanë fituar në j...

Milionat trazojnë Orelesin me Vllazninë

11:19 pm 14 Aug 2017

Nuredin Orelesi nuk e kishte menduar se do të ndodhte diçka e tillë, teksa në momentin që Vllaznia i ka bërë një ofertë k...

“Shkodrani” Orelesi/ Nga pozicioni te objektivat, nigeriani i thotë të gjitha

3:49 pm 12 Aug 2017

Nuredin Orelesi është zyrtarizuar te Vllaznia disa ditë më parë, ndërkohë që sot është bërë prezantimii parë para medieve. Lojtari polivalent ka zbuluar pozic...

Surpriza e merkatos, prezantohet Orelesi

2:29 pm 10 Aug 2017

Nuredin Orelesi do të mbetet në Kategorinë Superiore, teksa pas largimit nga Skënderbeu, ai ka gjetur marrëveshjen për te vijuar në elitën ...

Orelesi “mbetet” kampion?

10:37 am 18 Jun 2017

Nuredin Orelesi është larguar nga Skënderbeu dhe tashmë pritet të mësohet se cila do të jetë skuadra e tij e re. Në Shqipëria...

Skënderbeu e mbyll me tre lojtarë

8:46 am 07 Jun 2017

Nuredin Orelesi, Sebino Plaku dhe Hektor Idrizaj nuk do të jenë pjesë e Skënderbeut në sezonin e ardhshëm, pasi që të tre këto fut...

Agostineli zbulon vetëm mbrojtjen

8:15 am 24 Sep 2016

Skënderbeu është gati për ndeshjen me Luftëtarin e cila luhet sot në orën 17:00 në Korçë Mungesë e sigurt për këtë përballje është kroati Radas i dëmtuar, ...

Orelesi nuk vjen vetëm

7:44 am 31 Jan 2016

Nuredin Orelesi mbërrin në Shqipëri e nga e hëna do të dalë në stërvitje me Skënderbeun. Nigeriani që u zyrtarizua prej disa ditësh si lojtar i Skë...

Skënderbeu zyrtarizon goditjen

10:50 pm 20 Jan 2016

Nuredin Orelesi do të jetë lojtari më i ri i Skënderbeut pasi nigeriani ka firmosur me korçarët tashmë. Lajmi konfirmohet nga vetë menaxheri i përgjithshëm i...