Tag: Naim Halili

Halili: Gjici ka të drejtë, kam gabuar

2:35 pm 16 Dec 2017

Te Kukësi duket se është rikthyer qetësia, pas gjithë asaj zhurme të bërë pas humbjes në Korçë me Skënderbeun. U mendua se menaxheri i kampionëve, Naim Halili, do të largohej nga klubi, por nuk do të ndodhë kështu, madje sot ai doli për herë të flasë publikisht në media pas lajmeve ...

Mbledhja | Gjici fajëson Halilin, futbollisti: Ti s’ke ekip!

9:10 am 04 Dec 2017

Humbja në Korçë me Skënderbeun ka bërë që te Kukësi të ketë analizë të thellë dhe gjatë saj presidenti Safet Gjici ka konfirmuar ...

Debati me menaxherin, ja pse iku Zeqiri

10:31 am 22 Nov 2017

Hair Zeqiri e ka mbyllur aventurën e tij te Kukësi, teksa dje klubi verilindor e bëri zyrtar faktin që palët kanë ...

Shumë menaxherë në stadium, edhe Kukësi vëzhgon te Kombëtarja

2:34 pm 08 Oct 2017

Të rinjtë janë vënë në fokus dhe shumë klube kërkojnë evidentimin e lojtarëve dhe më pas pse jo të përfitohet duke i shitur...

Paralajmërohet rikthimi i Eminit, Halili sqaron lëvizjet

9:06 am 01 Sep 2017

Siraj Naser u largua nga Kukësi pas u gjet marrëveshja mes palëve për të ndërprerë kontratën, edhe pse bëhej fj...

Halili konfirmon Allën dhe “ul qepenin”

1:41 pm 14 Aug 2017

Kukësi ka bërë disa afrime deri në këto momente, ndërkohë që sot prezantoi edhe dy lëvizjet e fundit, sulmuesin Rauf Alij...

Menaxheri i Kukësit zbulon merkaton

2:35 pm 09 Aug 2017

Kukësi po përforcohet në sulm dhe lëvizjet e deritanishme janë pozitive, pasi në njëfarë mënyre dyshja Pejiç-Emini janë zëvendësuar...

Dervishi-Halilit: Kërcënimet s’e ndihmojnë Kukësin

1:10 pm 06 Aug 2017

Te Kukësi nuk ka qetësi dhe problemi i kontratave ka bërë që të ketë deklarata të shumta në media, por kjo nuk është...

Kukësi paralajmëron Lenën

7:26 pm 05 Aug 2017

Pas daljes së lajmit se Nijas Lena ka arritur akord me Teutën, ka reaguar edhe menaxheri i Kukësit, Naim Halili. Në një prono...

Merkato dhe gjyqet, Kukësi i zbulon të gjitha

5:46 pm 01 Aug 2017

Gjatë kësaj periudhe ka pasur disa çështje të nxehta te Kukësi dhe është menaxheri i përgjithshëm i klubit, Naim Halili, ai që ka f...

“Më vjen turp që propozova Skënder Gegën”

1:34 pm 28 Jul 2017

Eliminimi nga Championsi ka lënë pasoja te Kukësi, teksa ishte fillimisht presidenti Gjici ai që fillimisht u kap me ish-trajnerin Ernest Gjoka, duke...