Tag: Mladen Milinkovic

Milinkoviç “tërbohet” nga egoizmi: Gjyqi me Luftëtarin? S’jam paguar

4:45 pm 21 Oct 2017

Mlladen Milinkoviç është i sinqertë, teksa në lidhjen direkte në emisionin “Gol pas Goli” ai foli për ndeshjen me Luftëtarin, që e fituan 0-3. “Për sa i përket rezultatit, nuk është ai që duhej të ishte, sepse Luftëtari ka vendosi në vështirësi të mëdha sidomos në 15-20 minutat e para të pjesës...

Milinkoviç i dashuruar me Gjirokastrën: Luftëtari është i fortë

2:47 pm 20 Oct 2017

Mlladen Milinkoviç rikthehet në Gjirokastër,këtë herë si kundërshtar. Pavarësisht polemikave, trajneri serb theksoi në konferencën për shtyp se ndihet m...

Milinkoviç i pakënaqur: Arbitrat? Nuk flas për ta

4:42 pm 12 Oct 2017

Mlladen Milinkoviç i gëzohet fitores së arritur me Lushnjen, që rikthen normalitetin te kampionët pas humbjes së pësuar në shtëpi me Skënde...

Milinkoviç: Zhgënjim nëse nuk fitojmë me Lushnjen

3:17 pm 11 Oct 2017

Kukësi e ka të qartë se duhet të fitojë në Lushnje, ndryshe situata nuk do të ishte aspak e mirë, sidomos kur presidenti Gjici ka...

Dy trajnerë në “fije të perit”, javë vendimtare

2:09 pm 09 Oct 2017

Kjo javë e Kategorisë Superiore është shumë e rëndësishme, jo se vendos se kush shpallet kampion apo jep verdiktet e kampionatit, por mund të...

Ultrasve s’u del inati, e kanë më Milinkoviç

9:38 am 03 Oct 2017

Kukësi u mposht në shtëpi nga Skënderbeu dhe kjo humbje sigurisht që “djeg”. Gjithsesi tashmë kjo pjesë është çështje e mbyllur, me korçarët që ...

Doni spektakël nga Kukësi? Milinkoviç: Mbrojtja të jep titullin

1:59 pm 30 Sep 2017

Mlladen Milinkoviç ka dalë sot para mediave për të folur në lidhje me ndeshjenbe së hënës me Skënderbeun. Tekniku serb ka folur ...

“Kukësi nuk ka yje, Alijev do kthehet në makinë golash”

10:29 am 22 Sep 2017

Mlladen Milinkoviç ka dalë sot para medieve dhe ka folur për ndeshjen me Laçin, por jo vetëm, teksa në fokusin e tij ka...

Keqardhja e Milinkoviç: Nëse…

9:51 pm 18 Sep 2017

Mlladen Milinkoviç ndjen keqardhje kur sheh që skuadrës së tij t’i ikë mundësia për të fituar, kur kishte dy mundësi shumë të...

Milinkoviç: Barazimi nuk më kënaq, ua dimë pikat e dobëta

1:54 pm 16 Sep 2017

Mlladen Milinkoviç, trajneri i Kukësit, ka dalë sot në konferencë për shtyp për të folur për ndeshjen e së hënës me Part...

Humbja në Rrogozhinë, Milinkoviç paralajmëron

9:11 am 14 Sep 2017

Kukësi i sivjetshëm po zhgënjen shumë, teksa dje u mund nga skuadra e Egantias në ndeshjen e parë të Kupës. 1-0 që në...