Tag: Mauro Ikardi

Urim interistësh, festë e veçantë për Zhoao Marion

10:01 pm 19 Jan 2018

Ditëlindje dhe momente kenaqësie në kampin interist. Zhoao Mario feston 25-vjetorin e lindjes dhe shokët e tij nuk e lënë pa "dhuratë". E njëjta si në rastin e mbrojtësit Santon. Ikardi ka postuar një video në faqen e tij në "Instagram" ku interistët "festojnë" ditëlindjen e portugezit. D...

Surprizon Sampaoli, nuk thërret Higuainin

11:23 pm 11 Aug 2017

Trajneri i Argjentinës, Horge Sampaoli ka surprizuar të gjithë me lëvizjen e tij, duke lënë jashtë sulmuesin e Juventusit Gonzalo Higuain për nde...

Lopez pozon me Mesin dhe “sulmon” sërish Mauro Ikardin

3:36 pm 12 Apr 2017

Duket se çështja mes Maksi Lopezit dhe Mauro Ikardit nuk do të mbyllet kurrë. Sulmuesi argjetinas i Torinos rikthehet të flasë për këtë çësht...