Tag: LottoSport

Superiorja në baste, Lottosport “vendos”

9:44 am 22 Dec 2017

Superiorja sot merr pushimet, por prej orës 13:00 do të zhvillohen takimet e javës së 16-të dhe janë disa ndeshje mjaft interesante dhe të forta. Të gjithë duan ta mbyllin me fitore dhe më pas t’i festojnë festat në mënyrën më të mirë të mundshme, ashtu sikurse çdo njeri në vendin tonë. Shumëk...

Superiorja dhe e Para, favoritët në baste

9:44 am 16 Dec 2017

Fundjava në Shqipëri është e mbushur me ndeshje, teksa edhe këtë javë Superiorja dhe e Para zbresin në fushën e blertë dhe ka dis...

Superiorja dhe e Para, favoritët në baste

9:54 am 09 Dec 2017

Një javë më parë u luajt vetëm Superiorja, ndërsa sot rinis garimin e Para, që luan ndeshjen e para të fazës së dytë. ...

Superiorja në baste | Sot fitore fanelle

9:19 am 03 Dec 2017

Vllaznia kërkon fitoren e tretë radhazi, pasi më parë ka mundur Lushnjen dhe Luftëtarin, për të shkuar në këto momente në kuotën...

Superiorja në baste | Teuta e korçarët, shanse të barabarta

9:52 am 02 Dec 2017

Klubet e Superiores i kanë shpallur objektivat që para nisjes së kampionatit dhe tashmë kemi hyrë në një fazë që duan ta tregojnë se janë në gj...

Superiorja në baste, dita e vendasve

9:36 am 26 Nov 2017

Dje u luajtën dy ndeshjet e para të javës së 12-të të Superiores, teksa në Laç fitoi skuadra e Kukësit, ndërsa në Vlo...

Superiorja në baste|Nga Vlora në Laç, ja favoritët  

9:05 am 25 Nov 2017

Përballje mjaft interesantë ditën e sotme, dy ndeshje që mund të konsiderohen edhe derbi. I veriut është ai mes Laçit dhe Kukësit,...

Nga Kukësi në Gjirokastër, “vendosin” kompanitë e basteve

9:01 am 20 Nov 2017

Java e 11-të e Kategorisë Superiore mbyllet me dy ndeshje që luhen prej orës 14:00, me Kukësin që pret Partizanin dhe Luftëtari Laçin. ...

Superiorja në baste | Kamza s’ka shanse, bregdetarët favoritë

9:51 am 19 Nov 2017

Superiorja zbret sot në fushë me tre sfida mjaft interesante, sidomos ato dy të orës 17:00, kur Skënderbeu përballet me Kamzën e vendi...

Tirana e Bylisi, superfavoritë në baste

10:54 am 18 Nov 2017

Luhen sot pjesa më e madhe e ndeshjeve të Kategorisë së Parë, për llogari të javës së tetë. Në grupin A nesër është krye...

Superiore | Dita e miqve në baste

9:16 am 16 Nov 2017

Javë mjaft interesante luhet, me ndeshje që pritet të jenë tepër të luftuara. Superiorja do të kuotohet sërish nga kompanitë shqiptare të basteve. ...