Tag: Lorenco Insigne

Arrihet marrëveshja me Insinjen

3:05 pm 21 Apr 2017

Lorenco Insinje do të jetë pjesë e Napolit deri në verën e vitit 2022, pasi De Laurentis ka arritur marrëveshjen me sulmuesin italian. Që në verë kishin nisur bisedimet për rinovimin e kontratës dhe më së fundmi u gjet gjuha e përbashkët që i lidh ata edhe pesë vite të tjera. Nga ...

Hysaj: Do jetë ndeshje e bukur për mua dhe Insinjen

10:18 pm 20 Mar 2017

Elseid Hysaj ka mbërritur në Tiranë duke përcjellë euforinë e fitores së fundit 3-2 ndaj Empolit të Frederik Veselit mesditën e së dielës...