Tag: Liridon Leci

Goditje dyshe e Dritës

2:18 pm 19 Jul 2017

Drita nuk ka të ndalur në merkato, pasi ka afruar edhe dy futbollistë të tjerë ditën e sotme. Të afruarit janë Endrit Krasniqi dhe Liridon Leci. Të dy lojtarët kanë qenë pjesë e Prishtinës dhe tanimë i bashkëngjiten skuadrës nga Gjilani, që deri më tani ka kryes disa lëvizje mjaft të mira ...

Nuk ka marrëveshja, ikën nga Prishtina

12:04 pm 15 Jul 2017

Liridon Leci nbuk do të jetë pjesë e Prishtinës sezonin e ardhshëm futbollistik, pasi nuk ka gjetur marrëveshjen me drejtuesit për të ri...

Lirohet Leci: Ja ç’më tha polici që më arrestoi

2:12 pm 02 May 2017

Liridon Leci është liruar sot, teksa u arrestua dy ditë më parë në ndeshjen Besa-Prishtina, të fituar nga Bardhekaltrit. Mbrojtësi ka lëshuar edhe një ...

Nga Dallku te Dajaku, të gjithë krah Lecit

2:24 pm 01 May 2017

Liridon Leci është arrestuar gjatë ndeshjes Besa-Prishtina, teksa Policia ka dalë me një deklaratë se mbrojtësi është ndaluar nga forcat e rendit për sulm nda...

Plas “grushti” te Prishtina

5:09 pm 21 Nov 2016

Edhe pse Prishtina tashmë është liderja e Superligës në Kosovë, gjërat janë disi të acaruara në ekip. Në stërvitjen e skuadrës kryeqytetas...