Tag: Liridon Latifi

Latifi: Krenar që luaj me Shqipërinë, titulli peng

5:27 pm 02 Jan 2018

“Më ka mbetur peng fitimi i titullit në vitin e fundit dhe shpesh e kujtoj ndeshjen e fundit në Kukës. Por jam i lumtur që e arritëm qëllimin tonë në Evropë, të futemi në fazën e grupeve. Jo vetëm muajt e fundit, por të gjitha vitet e mia tek Skënderbeu kanë q...

Kur një foto “rikthen” Latifin te Skënderbeu

9:55 am 31 Dec 2017

Liridon Latifi është një nga futbollistët më të mirë që Superiorja humbi në verë, por Skënderbeu përfitoi financiarisht nga shitja e sulmuesit an...

Latifi gjen golin e parë “hungarez”

4:45 pm 21 Sep 2017

Liridon Latifi ka gjetur golin e parë në Hungari me skuadrën e Pushkash Akademi dhe kjo ka ndodhur në një ndeshje kupe që skuadr...

U shit 1 milion €, ja sa përfiton Latifi

1:50 pm 26 Aug 2017

Liridon Latifi do të luajë sezonin e ardhshëm në Hungari me Pushkash Akademi, ndërkohë që përfitimet financiare të mesfushorit nga Prishtina do të jen...

“25 milionë kushton Latifi, nëse…”

2:37 pm 21 Aug 2017

Shkumbin Qormemeti është një menaxher i suksesshëm, teksa ka bërë disa transferime të rëndësishme, mes të cilave ato të lojtarëve të Skënde...

Nënshkruan Liridon Latifi

10:26 am 20 Aug 2017

Liridon Latifi sezonin e ardhshëm nuk do të luajë në Superiore, pasi klubi i Skënderbeut ka arritur marrëveshjen me hungarezët e Pushk...

Takaj i sinqertë: Ne zgjedhim… paratë

9:54 am 15 Aug 2017

Liridon Latifi do të largohet nga Skënderbeu pas 24 gushtit, pasi ka arritur marrëveshjen me hungarezët e Pushkash Akademi. Korçarët përfit...

1 milion euro dhe Latifi bëhet… “hungarez”

8:32 am 14 Aug 2017

Skënderbeu dhe Latifi do të ndahen pas ndeshjeve me Dinamon e Zagrebit dhe në klub e kanë bërë me dije se marrëveshja ...

Formacioni më i shtrenjtë i Superiores sipas “Transfermarkt”

5:32 pm 13 Aug 2017

Një prej agjencive që merret me vlerën që kanë futbollistët në mbarë botën "Transfermarkt"  ka publikuar formacionin më të shtrenjtë të Kampionatit Sh...

Latifi: Nata më e mirë e jetës time

11:59 pm 03 Aug 2017

Një prej lojtarëve më të mirë në fushë, Liridon Latifi të cilët i mungoi vetëm goli, pasi bëri çfarë deshi me kundërshta...

Latifi: Objektivi i vetëm është fitorja

10:47 pm 26 Jul 2017

Liridon Latifi ka dalë sot në konferencen për shtyp për të folur mbi ndeshjen e nesërme ndaj Mlladas, ku është shprehur se objek...