Tag: Lester Siti

Arsenali fiton me përmbysje ndaj Lesterit

10:44 pm 11 Aug 2017

Premier Liga ka hapur siparin për sezonin e ri me nië ndeshje të çmendur midis Arsenal dhe Lesterit e cila është mbyllur me rezultatin 4-3. Topçinjtë e kanë nisur mjaft mirë lojë, ku në minutën e parë, blerja e bujshme Lakazeta i ka kaluar në avantazh, por dhelprat i janë përgjigjur mjaft sh...

Roma hedh sytë nga kampionati anglez

11:51 pm 17 Jul 2017

Përveç Milanit që është super aktiv në merkaton veror,  një tjetër ekip italian që është aktiv  në merkato është Roma që me  ardhjen e Monkit  ...

Mahrez, akord me Romën

5:40 pm 15 Jul 2017

Riad Mahrez ka arritur një marrëveshje për t’u transferuar tek Roma, por para se ta bëjë zyrtare, algjeriani është në pritje të ...

Lesteri vijon ëndrën, e mbyll grupin i pari

11:07 pm 22 Nov 2016

Lester Siti vijon ëndrën edhe në Champions League. Ekipi i Klaudio Ranierit mbrëmjen e sotme ka siguruar vendin e parë në Grupin G pas ...