Tag: Leonardo Bonucci

Alegri: Pyesni Bonuçin pse u largua, jo mua

5:25 pm 12 Aug 2017

Largimi i Bonuçit bëri shumë bujë, por akoma nuk dihet arsyeja sepse mbrojtësi vendosi të largohet prej Juventusit, por një nga arsyet thuhet se është prishja e marrëdhënieve me Alegrin, por ky i fundit e ka mohuar në çdo intervistë madje në deklaratën e tij të fundit për mediat italiane ...

Bonuçi dhe Bilia ngelin jashtë

9:40 pm 22 Jul 2017

I blenë për 64 milionë euro dhe u quajtën si dy transferime mjaft të bujshme dhe të qëlluara por nuk do të jenë të ...

Bonuçi: Nesta, idhulli im

8:50 pm 22 Jul 2017

Leonardo Bonuçi, transferimi më i bujshëm i Milanit në këtë merkato verore i cili po bëhet edhe lideri i ri i kuqez...

Montela: Bonuçi, mbrojtësi më i mirë në botë

7:26 pm 15 Jul 2017

Vincenzo Montela, trajneri i Milanit, i angazhuar në Kinë në turne, ka dalë në një konferencë shtypi për të folur rreth  punës që po bëjnë...

Moxhi: Vetëm Milanit s’ia kisha dhënë Bonuçin

11:25 pm 14 Jul 2017

Transferimi i Leonardo Bonuçit nga Juventusi te Milani ka habitur  të gjithë në Itali dhe jashtë saj. Por për këtë transferim  kanë folur shumë ...

Siti nuk heq dorë nga Bonuçi

7:05 pm 21 Apr 2017

Mançester Siti nuk heq dorë nga Leonardo Bonuçi. Pep Guardiola është i fiksuar pas mbrojtësit italian i cili prej disa sezonesh është kt...

Shokon Bonuçi: Mendova të lë futbollin

4:25 pm 27 Dec 2016

Cilësohet si një nga mbrojtësit më të mirë në botë, por edhe ai ka menduar të lërë futbollin. Bëhet fjalë për Leonardo ...