Tag: Ledian Memushaj

Memushaj nuk dorëzohet: S’ka mbaruar asgjë!

1:45 pm 21 Sep 2017

Benevento e Ledian Memushajt dhe Berat Gjimshitit është mundur dje nga Roma në shtëpi, teksa skuadra kryeqytetase ka shënuar plot katër gola, duke nisur me Edin Xhekon në minutën e 22-të. Kur janë luajtur pesë ndeshje në Serinë A, Benevento ndodhet e fundit me 0 pikë,ndërkohë që deri më tani ata kanë shën...

Memushaj zbulon këshillën, Mavraj: Ua kemi borxh shqiptarëve!

8:55 pm 02 Sep 2017

Ledian Memushaj e pranoi pas ndeshjes me Lihtenshtejnin se e dinin se do të ishte një ndeshje e vështirë, ndaj për këtë kis...

Memushaj është i Beneventos

2:48 pm 26 Aug 2017

Peskara - Memushaj është një histori e së shkuarës, pasi e ardhmja e vlonjatit për sezonin e ri futbollistik është Benevento, që këtë verë...

Memushaj zyrtarizohet të hënën, 700 mijë euro për të

2:38 pm 25 Aug 2017

Ledian Memushaj do të mbetet në Serinë A dhe Benevento është skuadra që duket se do të gëzojë shërbimet e mesfushorit vlonjat, pasi do ta...

Memushaj-Vajushi, “ndizet” merkatoja

1:40 pm 23 Aug 2017

Këtë verë Ledian Memushaj është përfolur shumë në media, teksa katër kanë qenë ekipet me të cilat është lidhur e ardhmja e mesfushorit ...

Memushaj në A, drejt dështimit

3:17 pm 15 Aug 2017

Benevento kërkon të afrojë një qendërmesfushor për sezonin e ardhshëm në Serinë A, por po has në vështirësi për ta bërë ...

Memushaj te Benevento, zbardhet strategjia

4:33 pm 11 Aug 2017

Ledian Memushaj dhe Peskara i kanë rrugët e ndara mes tyre, teksa mbetet vetëm të mësohet se cili do të jetë klubi q...

Benevento “flet” shqip

3:25 pm 08 Aug 2017

Skuadra e ngjitur në Serinë A ka huazuar nga Atalanta mbrojtësin e Kombëtares, Berat Gjimshitin, ndërkohë që në objektivat e saj janë edh...

E bujshme, Zeman përjashton Memushajn

8:08 pm 06 Aug 2017

Zdenek Zeman përjashton Ledion Memushajn për ndeshjen e sotme ndaj Triestinas për turin e dytë të Kupës së Italisë. Këtë vendim...

Peskara zgedh Memushajn, për prezantimin e fanellave të reja

7:24 pm 02 Aug 2017

Peskara ka zgjedhur Ledian Memushajn që të prezantojë fanellat e dytë për sezonin e ri. Kjo përzgjedhje e mesfushorit të kombëtares është një ...

Legjionarët, situata në merkato e kuqezinjve

11:47 am 24 Jul 2017

Armando Sadiku është një nga lojtarët e Kombëtares që këtë verë ndryshoi skuadër, ndërkohë që të tjerë janë në “vorbullën” e merkat...