Tag: Kukesi

Ultimatum te Kukësi, Zeqiri nuk është përjashtuar

12:42 pm 21 Nov 2017

Kukësi bën analizën e humbjes me Partizanin. Objektivi fitoret me Laçin dhe Skënderbeun. Sot ekipi dhe stafi teknik FK Kukësit, ka zhvilluar një analizë rreth humbjes së djeshme me Partizanin në Kukës me rezultatin 2–1. Në analizën e parë dhe me prezencën e presidentit të klubit, Safet Gjici, stafi...

Shpërthen Gjici, gjoba dhe një i përjashtuar

12:10 pm 21 Nov 2017

Humbja e fundit me Partizanin është shoqëruar me masa te Kukësi, teksa në mbledhjen e sotme presidenti Safet Gjici u ka komunikuar futbo...

Milinkoviç i paprekshëm, Gjici i vë “vulën”

10:08 pm 20 Nov 2017

Mlladen Milinkoviç dhe Kukësi duket se nuk do të ndahen që tani, edhe pse në pesë ndeshjet e fundit skuadra kampione ka regjistruar katër ...

Milinkoviç-Kukësi, largimi formalitet

5:21 pm 20 Nov 2017

Mlladen Milinkoviç dhe Kukësi mund t’i ndajnë rrugët që nesër. Humbja e fundit e pësuar me Partizanin në shtëpi nuk ka l...

Kukësi-Partizani, 2-2

8:38 am 20 Nov 2017

Kukësi dhe Partizani përballen sot mes tyre në stadiumin “Zeqir Ymeri” dhe ky është një takim mjaft i rëndësishëm për të dyja e...

Shtohen mungesat te Kukësi

12:35 pm 19 Nov 2017

Kukësi luan një sfidë mjaft të rëndësishme nesër me Partizanin dhe për trajnerin Mlladen Milinkoviç nuk do të jetë i gatshëm s...

Hetimet për trukim, Gjici: Budallallëqe!

10:28 am 19 Nov 2017

Humbja e Kukësit me rezultatin 6-0 me Dinamon e Moskës u shoqërua me akuza, ndërkohë që autoritet austriake gjatë verës ndalua...

Shameti mesazh “demave”: Ka vetëm një fitues

10:47 am 18 Nov 2017

Ylli Shameti ishte sot përkrah trajnerit Mlladen Milinkoviç në konferencë për shtyp dhe foli për ecurinë e kampionëve, duke theksuar se ata n...

Barsoleta me dy policët dhe Milinkoviç

6:29 pm 17 Nov 2017

Mlladen Milinkoviç dhe trajnerët shqiptarë përgjithësisht janë specialistë për të dalë nga situatat dhe për t’i kthyer çfarë përgjigjeje të ...

Batha-Bakaj, mungesat e mëdha

11:06 am 17 Nov 2017

Të dielën dhe të hënën luhen ndeshjet e radhës në Superiore, teksa një nga ndeshjet më të rëndësishme është ajo mes ...

Anti-Kamza, te Kukësi e pëson Alla

9:46 am 16 Nov 2017

Kukësi luan në Kamzë një ndeshje mjaft të rëndësishme, nga e cila varet edhe e ardhmja e trajnerit Mlladen Milinkoviç. Ecuria e derita...