Tag: Kristian Panuçi

Panuçi: Vetëm Spanja e Gjermania mbi ne, Italisë s’i trembemi

9:37 pm 28 Dec 2017

Kristian Panuçi, trajneri i Kombëtares shqiptare, ka dhënë një intervistë të gjatë në “Supersport” për gazetarin Alban Xhihani, ku ka folur për shumë çështje. Italiani ka shumë besim te skuadra e tij, saqë arrin deri në atë pikë sa thotë se vetëm Gjermani e Spanja janë më lart se kuqezinjtë, ndërsa me të...

Panuçi: Shqipërinë time e patë me Turqinë

1:14 pm 23 Nov 2017

Kristian Panuçi, trajneri i Kombëtares, ka dalë sot në një konferencë për shtyp dhe ka folur për ndeshjen e fundit me Turqi...

Panuçi: Ndeshje e jashtëzakonshme

11:19 pm 09 Oct 2017

Kristian Panuçi nuk ka asnjë keqardhje për ndeshjen me Italinë, pasi ekipi i tij ka dhënë maksimumin në fushën e blertë, ...

Panuçi në kundërsulm: Kush ka bërë më mirë ndaj Spanjës?

4:02 pm 08 Oct 2017

Kristian Panuçi doli para medieve dhe foli për ndeshjen e humbur me Spanjën dhe për atë që luhet nesër me Ital...

Edhe lojtarët “kundër” Panuçit

9:52 am 07 Oct 2017

Shqipëria u mund në Spanjë me rezultatin 3-0, ndërkohë që shqetëson mënyra se si pësuam tre gola në harkun kohor të 1...

“Janë ndeshje që kujtohen gjithmonë, tregoni krenarinë!”

10:59 am 02 Oct 2017

Kristian Panuçi ka dalë sot para medieve për të folur për ndeshjet me Spanjën dhe Italinë, ndërkohë që temë e rëndësish...

Nga Latifi te Spanja e Italia, ju flet Panuçi

12:31 pm 07 Sep 2017

Kristian Panuçi ka folur gjatë sot në konferencën për shtyp para medieve, teksa ka analizuar dy sfidat me Lihtenshtejnin dhe Maqedoninë. Trajne...

Panuçi nuk duron më: Cikalleshi? Duhet respekt për Kombëtaren

11:58 am 07 Sep 2017

Aventura e Kristian Panuçit ka nisur me një çështje: Cikalleshi. Sulmuesi u la jashtë Kombëtares për ndeshjen me Lihtenshtejnin dhe Maqedoninë dhe në k...

Panuçi, me mision të qartë

8:11 pm 02 Sep 2017

Shqipëria fitoi me Lihtenshtejnin dhe për Kristian Panuçin ishte ndeshja e parë. “Fillimi i mbarë gjysma e punës” thuhet në vendin tonë...

Panuçi: Familja ka rregulla, jam këshilluar me De Biazin

7:19 pm 01 Sep 2017

Shqipëria luan nesër me Lihtenshtejnin dhe për trajnerin Kristian Panuçi është sfida debutuese. Italiani nuk e fsheh se ka emocione në kon...

LISTA/Nga Xhaka te Gashi e Lenjani, sqaron Panuçi

11:37 am 28 Aug 2017

Disa futbollistë kanë mbetur jashtë listës së Kombëtares për ndeshjet me Lihtenshtejnin dhe Maqedoninë, ndërkohë që trajneri Panuçi ka dhënë shpjeg...