Tag: Kristian Panucci

Panuçi zhvendoset në Gjermani

5:08 pm 06 Aug 2017

Trajneri i Kombëtares Shqiptare, Kristian Panuçi ka nisur europian për të ndjekur dhe për të takuar futbollistët që do të thërrasë për ndeshjet e shtatorit. Pas udhëtimit në Zvicër për të takuar Xhakën dhe për të ndjekur Kukelin, ditën e djeshme ishte në Francë për t...

Bogdani: I lumtur për zgjedhjen e Panuçit

6:44 pm 22 Jul 2017

Erjon Bogdani, trajneri i Kombëtares së 19 vjeçarëve, në një intervistë për “SuperSport”, ka folur për trajnerin e ri të Kombëtares Shq...