Tag: Kombetare U-19.

Shqipëria e Bogdanit e nis mbarë, “shuplakë” Maltës

7:19 pm 19 Feb 2018

Nis mbarë turneu "ROMA CAPUT MUNDI", për Shqipërinë U-19. Djemtë e Erjon Bogdanit kanë fituar ndeshjen e parë përballë Maltës, me rezultatin e thellë 5-1. Turneu i përvitshëm zhvillohet në kryeqytetin italian dhe kuqezinjtë tonë janë fituesit në fuqi. Vjet mposhtën Rumaninë në finale. Tekniku Bogdani e nisi sfidën e sotme m...

Mbrojtja e trofeut, Bogdani shpall listën e Shqipërisë

11:46 am 13 Feb 2018

Kombëtarja U-19, e cila drejtohet nga Erjon Bogdani, do të marrë pjesë përsëri në turneun "Roma Caput Mundi". Ky turne zhvillohet në Fiug...

Bogdani: I lumtur për zgjedhjen e Panuçit

6:44 pm 22 Jul 2017

Erjon Bogdani, trajneri i Kombëtares së 19 vjeçarëve, në një intervistë për “SuperSport”, ka folur për trajnerin e ri të Kombëtares Shq...