Tag: Klodian Duro

Gjëegjëza e Klodian Duros

4:56 pm 07 Nov 2017

Klodian Duro ka pasur një karrierë të pasur si futbollist, ndërkohë që për vite me radhë ka qenë pjesë edhe Kombëtares. Para dy vitesh ishte në krye të skuadrës së Kukësit si trajner, klub me të cilin fitoi trofeun e parë në rolin e teknikut. Edhe për Kukësin ishte hera e parë...

Duro: Flasin veprat, Kukësi me mua nisi të fitojë trofe

3:01 pm 30 Oct 2017

“Si lojtar ia dimë vlerat. Si trajner nuk ka pasur përvojë, e mora nga biznesi i vet dhe e bëra trajner. Mori kupën,...

Duro: Partizanit t’i lihet kohë, nuk ka më surpriza

10:20 pm 11 Sep 2017

Superiorja këtë javë prodhoi vetëm një rezultat surprizë, humbjen e Partizanit ndaj Laçit, ndërkohë që fitorja e Vllaznisë ë Fier me Lushnjen edh...

Takim me Demin, Duro drejt Partizanit?

8:58 am 14 Jul 2017

Partizani është pa trajner që pas dorëheqjes së Sulejman Starovës, ndërkohë që një emër ka dalë në skenë për stolin e të kuq...

Duro: Për Tiranën ishte përvojë…

4:43 pm 07 Jul 2017

Klodian Duro, ish-futbollisti i Kombëtares, që ka një karrierë të pasur si futbollist brenda dhe jashtë vendit, tashmë është në pritje të një oferte për t...

Tjetër gjyq për borxhe, Tirana bën gati milionat

9:45 am 26 Apr 2017

Te Tirana po punohet për çështjen e shlyerjes së borxheve, teksa pritet që këto ditë të shlyhen dy nga borxhet më të mëdha të m...

“Hasani rrezikoi edhe karrierën, duhej treguar respekt”

10:42 am 23 Apr 2017

Edon Hasani u largua para pak kohësh nga Kukësi, ndërkohë që largimi i tij është komentuar edhe nga Klodian Duro, i cili në...

“Me mua në stol, Kukësi kampion absolut”

9:26 am 23 Apr 2017

Klodian Duro, ish-trajneri i Kukësit sezonin e shkuar, ka dhënë një intervistë të gjatë për “Sport Ekspres”, ku mes të tjerash ka thënë se s...

Gjici tregon si u nda me Duron, ish trajneri i kundërpërgjigjet

11:03 pm 18 Dec 2016

Safet Gjici i është rikthyer edhe njëhere çështjes së largimit të Klodian Duros. Të gjendur përballë njëri tjetrit në studion e emisionit "F...

Kukësi kampion dimri, ja çfarë i uron Klodian Duro

10:11 pm 18 Dec 2016

Pas shpalljes së Kukësit si kampion dimri, vjen edhe një urim nga ish trajneri i saj Klodian Duro. I ftuar në emisionin "Fair Play...

Klodian Duro u përgjigjet “Fanatics”

2:25 pm 24 Nov 2016

Në ndeshjen me Laçin Fanatics hapën një banderolë dedikuar Klodian Duros, teksa shkruanin: “Duro, qeni që kafshon dorën që  e ushqeu”. Përgjigja e i...