Tag: Keidi Bare

Bare: Tek Atletiko me këmbët e mia, dua Kombëtaren

9:09 am 30 Oct 2017

Keidi Bare ka debutuar me Atletikon e Madridit dhe kjo është një ëndërr për mesfushorin e Shpresave, që flet edhe për derbin me Realin. Temë diskutimi në lidhjen direkte në emisionin “Zona Gol” në Supersport ishte edhe lidhja me vajzën e trajnerit të skuadrës së tij dhe fieraku kërkon thekson se aty k...

Alban Bushi ka vetëm një kërkesë para Islandës

8:25 pm 09 Oct 2017

Shqipëria U21 luan nesër ndaj Islandës dhe kërkon të fitojë për të arritur vendin e dytë në grup. Kuqezinjtë ia dolën të...

Keidi Bare gëzon Kombëtaren

4:22 pm 09 Oct 2017

Shqipëria U21 luan nesër me Islandën, skuadër që e mundi në fushën e vet me rezultatin 2-3, me dy gola të...

Panuçi: Më pëlqen shumë Bare

7:07 pm 04 Aug 2017

Pas golit dhe paraqitjes fantastike ndaj Liverpulit, Keidi Bare është vënë në qendër të vëmendjes nga të gjithë, sidomos nga shqiptarët që e...

Bare: Ëndrra ime e madhe, të debutoj me Kombëtaren

4:49 pm 03 Aug 2017

Keidi Bare e shfrytëzoi besimin e dhënë nga Simeone dhe arriti që të bëntë një ndeshje fantastike ndaj Liverpulit ku shënoi golin...

Atletiko fiton ” Audi Cup”, shkëlqen Bare

10:42 pm 02 Aug 2017

Atletiko e Madridit ka arritur të fitojë " Audi Cup" ndaj Liverpulit me anë të penalltive pasi rezultati u mbyll në shifrat e barabarta 1-1. Golin...

Bare përfshihet në ekip, numrin si… Latifi

10:56 pm 23 Jul 2017

Nëse e mendonte  veten se do ishte pjesë vetëm e fazës përgatitore për këtë verë tek Atletiko Madrid, Keidi Bare...

“AS” i thur lavde Keidi Bares

5:07 pm 16 Jul 2017

Gazeta prestigjoze spanjolle “AS”, i ka kushtuar një shkrim talentit shqiptar që luan me Atletikon e Madridit, Keidi Bare i cili është një nga 5 futbollis...

Keidi Bare ftohet në Kombëtare

5:28 pm 25 Mar 2017

Largimi i nga grumbullimi i Kombëtares nga ana e Taulant Xhakës dhe Amir Abrashit duket se hapi pak vend edhe për loj...

Debutimi i shumëpritur i Keidi Bares

2:14 pm 11 Jan 2017

Pas shumë kohësh pritje, Keidi Bare debutoi mbrëmjen e djeshme me fanellën e Atletikos së Madridit. Mesfushori shqiptar është hedhur në fushë në...

Keidi Bare ka një mesazh për Simeonen

11:21 pm 01 Dec 2016

Keidi Bare është padyshim e ardhmja e futbollit shqiptar. Mesfushori i ri i talentuar që është pjesë e Atletiko Madrid ishte pranë debutimit me ekipin ...