Tag: KB Tirana

KB Tirana dënon dhunën

11:43 am 07 Apr 2017

Dhuna e ushtruar mes tifozëve në ndeshjen e Superkupës në basketboll mes Tiranës dhe Vllaznisë ka shtyrë KB Tiranën të reagojë me anë të drejtorit Spiro Koleka. Me anë të një deklaratë për shtyp, KB Tirana ka dënuar dhunën dhe ka kërkuar falje për atë që ka ndodhur. “KB ...